Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Kyrkvägen 25

Villa
Lekeryd, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

101+97 m²

5 rum

Slutpris 3 450 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Aspholmsgatan 15

Lägenhet
Kålgården, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

89,2 m²

3 rum

5 868 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr

43 722 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Konstapelgatan 62, Barnarp, Jönköpings kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Konstapelgatan 62

Lägenhet
Barnarp, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

84,5 m²

3 rum

4 445 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

20 710 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Skolgatan 2

Villa
Huskvarna, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

146+20 m²

6 rum

Slutpris 4 300 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Östra Holmgatan 6, Kålgården, Jönköpings kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Östra Holmgatan 6

Lägenhet
Kålgården, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

99 m²

4 rum

6 397 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr-6 %

30 303 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Kålgårdsgatan 29

Lägenhet
Kålgården, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

40 m²

2 rum

3 057 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr

45 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Domarevägen 3, Ulvstorp, Jönköpings kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Domarevägen 3

Villa
Ulvstorp, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

70 m²

3 rum

2 391 m²

Slutpris 2 600 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2026

Slättgatan 52

Villa
Stora Kärr, Habo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

114+114 m²

6 rum

865 m²

Slutpris 3 050 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Hakarpsvägen 54, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 23 mar. 2026

Hakarpsvägen 54

Villa
Huskvarna, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

180+90 m²

6 rum

948 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Kapellgatan 29, Jönköping - Väster, Jönköpings kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Kapellgatan 29

Lägenhet
Jönköping - Väster, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

72 m²

2 rum

4 836 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

30 556 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Solhällsvägen 3

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

48 m²

2 rum

2 856 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr+6 %

21 875 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Åbolidsringen 74 A, Jönköping, Jönköpings kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Åbolidsringen 74 A

Lägenhet
Jönköping, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

56,5 m²

2 rum

3 643 kr/mån

Slutpris 1 175 000 kr-6 %

20 796 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Oxelgatan 18, Gunnarsbo, Mullsjö kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Oxelgatan 18

Villa
Gunnarsbo, Mullsjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

118 m²

5 rum

1 035 m²

Slutpris 2 200 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
F E Elmgrens gata 4, Jönköping, Jönköpings kommun
  • Såld 17 mar. 2026

F E Elmgrens gata 4

Lägenhet
Jönköping, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

83,2 m²

3 rum

4 946 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-4 %

31 250 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Björngatan 29A, Torpa, Jönköpings kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Björngatan 29A

Lägenhet
Torpa, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

57 m²

2 rum

3 216 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

39 474 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Barnarpsgatan 115

Lägenhet
Munksjöstaden, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

68 m²

2,5 rum

4 316 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

39 632 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Västra Holmgatan 30, Kålgården, Jönköpings kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Västra Holmgatan 30

Lägenhet
Kålgården, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

94 m²

3 rum

5 031 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

29 787 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Kortebovägen 9B, Jönköping, Jönköpings kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Kortebovägen 9B

Lägenhet
Jönköping, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

80,5 m²

4 rum

4 582 kr/mån

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

21 056 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Åbolidsringen 53, Åbolid, Jönköpings kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Åbolidsringen 53

Villa
Åbolid, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

240+93 m²

6 rum

871 m²
  • Balkong

Slutpris 6 100 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Sjöåkravägen 34B

Lägenhet
Sjöåkra, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

72 m²

3 rum

3 823 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

21 528 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Bokgatan 10, Jönköping, Jönköpings kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Bokgatan 10

Lägenhet
Jönköping, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

82 m²

3 rum

4 739 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

18 232 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Mellangatan 49A, Liljeholmen, Jönköpings kommun
  • Såld 26 feb. 2026

Mellangatan 49A

Lägenhet
Liljeholmen, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

65 m²

3 rum

3 779 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

32 231 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Lovisagatan 20A, Jönköping, Jönköpings kommun
  • Såld 26 feb. 2026

Lovisagatan 20A

Lägenhet
Jönköping, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

56 m²

2 rum

4 075 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

27 679 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Västerliden 11A, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Västerliden 11A

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

66 m²

3 rum

5 000 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 225 000 kr-6 %

18 561 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Mossvägen 5, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 17 feb. 2026

Mossvägen 5

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

59 m²

2 rum

2 629 kr/mån

Slutpris 1 375 000 kr-1 %

23 305 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

Visar 51 - 75 av 194