Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Mäklare Johan Gustavsson

Johan Gustavsson

Om mig

Jag är en utpräglad tävlingsmänniska och har ett genuint intresse för mäklaryrket. Jag lägger alltid ner hela min själ i arbetet med enorm glädje och jag vet att framgång enbart nås genom hårt arbete! Mitt arbetssätt tillsammans med mitt stora engagemang samt mina höga ambitioner har resulterat i följande meriter och utmärkelser: - Årets Rookie 2020 hos Svensk Fastighetsförmedling - Flest lägenhetsförsäljningar i Jönköpings kommun 2020, 2021 och 2022
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Kungsgatan 27

Lägenhet
Jönköping - Söder, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

39 m²

1 rum

3 031 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

41 026 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Hägervägen 48

Lägenhet
Hovslätt, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

96,6 m²

4 rum

5 013 kr/mån

Slutpris 2 650 000 kr

27 433 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Snöbollsvägen 4

Villa
Bankeryd, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

112+112 m²

5 rum

800 m²

Slutpris 3 400 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Aspholmsgatan 15

Lägenhet
Kålgården, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

89,2 m²

3 rum

5 868 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr

43 722 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Östra Holmgatan 6, Kålgården, Jönköpings kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Östra Holmgatan 6

Lägenhet
Kålgården, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

99 m²

4 rum

6 397 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr-6 %

30 303 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Kålgårdsgatan 29

Lägenhet
Kålgården, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

40 m²

2 rum

3 057 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr

45 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Sjöåkravägen 34B

Lägenhet
Sjöåkra, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

72 m²

3 rum

3 823 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

21 528 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Torpagatan 8A, Torpa, Jönköpings kommun
  • Såld 1 feb. 2026

Torpagatan 8A

Lägenhet
Torpa, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

65 m²

2 rum

5 348 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-3 %

29 231 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Hästhagsgatan 41B, Öxnehaga, Jönköpings kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Hästhagsgatan 41B

Lägenhet
Öxnehaga, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

63 m²

2 rum

4 439 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 690 000 kr±0 %

26 825 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Konstapelgatan 38, Barnarp, Jönköpings kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Konstapelgatan 38

Lägenhet
Barnarp, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

107 m²

4 rum

6 168 kr/mån

Slutpris 1 750 000 kr-8 %

16 355 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Lönnholmsgatan 8A, Liljeholmen, Jönköpings kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Lönnholmsgatan 8A

Lägenhet
Liljeholmen, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

87 m²

3 rum

5 076 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-6 %

35 632 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Torpagatan 10B, Torpa, Jönköpings kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Torpagatan 10B

Lägenhet
Torpa, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

64 m²

2,5 rum

5 206 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 175 000 kr-3 %

33 984 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Fortunagatan 14, Kålgården, Jönköpings kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Fortunagatan 14

Lägenhet
Kålgården, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

99,8 m²

4 rum

6 535 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 375 000 kr-1 %

33 818 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

Visar alla 13