Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Mäklare Jakob Andersson

Jakob Andersson

Om mig

Mitt mål är att hitta den bästa lösningen för dig! Min ambition är att, utefter er situation och med de verktyg och tjänster som vi på Svensk Fastighetsförmedling besitter, skräddarsy ett upplägg som ger er en trygghet och bäst betalt. Går du i säljtankar eller bara vill prata om marknadsläget är du varmt välkommen att kontakta mig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skillnadsgränd 6, Jönköping - Öster, Jönköpings kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Skillnadsgränd 6

Lägenhet
Jönköping - Öster, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

80,5 m²

3 rum

5 929 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr±0 %

22 360 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Lovisagatan 27C, Gräshagen, Jönköpings kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Lovisagatan 27C

Lägenhet
Gräshagen, Jönköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

54,5 m²

2 rum

3 410 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 460 000 kr-6 %

26 789 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Jönköping
Svensk Fastighetsförmedling Jönköping

Visar 26 - 27 av 27