Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Notgränd 30

Radhus
Viksjö, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

142 m²

6 rum

546 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 650 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Havrevägen 4

Radhus
Viksjö, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

133 m²

5 rum

525 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 400 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Lilla Hundens Gränd 38

Lägenhet
Järfälla, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

113 m²

5 rum

8 519 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

21 195 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Kopparvägen 59

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

26,5 m²

1 rum

2 168 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

48 868 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Ulvsättragränd 9

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

83 m²

3,5 rum

5 871 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 895 000 kr-3 %

34 880 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Ålstavägen 19F

Lägenhet
Barkarbystaden, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

52 m²

2 rum

5 785 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

28 750 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Emaljvägen 4A

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

76 m²

3 rum

4 675 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

24 934 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Lädersättravägen 109

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

81 m²

3 rum

6 766 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr+13 %

22 222 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Tjädervägen 12

Villa
Barkarby, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

104+119 m²

5 rum

1 305 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr+21 %
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Frihetsvägen 13

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

55,6 m²

2 rum

3 637 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 645 000 kr±0 %

29 586 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

Visar 101 - 110 av 110