Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Mäklare Mathias Lagerström

Mathias Lagerström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Fabelvägen 9

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

87,5 m²

3 rum

7 294 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

18 857 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 aug. 2025

Kallhällsleden 14 vån 5 av 5

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

66,5 m²

2 rum

5 161 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr+8 %

32 331 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 aug. 2025

Tegvägen 1

Lägenhet
Viksjö, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

60,5 m²

2 rum

4 305 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-4 %

34 711 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 maj. 2025

Vindilsgränd 19

Radhus
Polhem, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

147 m²

304 m²

Slutpris 5 750 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Notgränd 30

Radhus
Viksjö, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

142 m²

6 rum

546 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 650 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Havrevägen 4

Radhus
Viksjö, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

133 m²

5 rum

525 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 400 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Lilla Hundens Gränd 38

Lägenhet
Järfälla, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

113 m²

5 rum

8 519 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

21 195 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Tjädervägen 12

Villa
Barkarby, Järfälla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

104+119 m²

5 rum

1 305 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr+21 %
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Svensk Fastighetsförmedling Järfälla

Visar 26 - 33 av 33