Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Mäklare Petra Garpefors

Petra Garpefors

Om mig

Med över tio års erfarenhet som mäklare har jag följt bostadsmarknaden i både upp- och nedgångar, vilket har lärt mig hur man tryggt guidar säljare och köpare genom livets största affär. Jag är starkt förankrad i södra Stockholm och arbetar sedan 2014 i Huddinge, där jag även är franchisetagare. För mig handlar yrket om förtroende, tydlig kommunikation och genuin omtanke. Varje affär är unik, och målet är alltid nöjda kunder som gärna rekommenderar mig vidare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Källbrinksvägen 29A

Tomt
Fullersta, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

898 m²

Slutpris 8 200 000 kr+183 %
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Mönjestigen 11, Fullersta, Huddinge kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Mönjestigen 11

Villa
Fullersta, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

184+25 m²

8 rum

1 113 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 650 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Tallmyrvägen 26, Högmora, Huddinge kommun
  • Såld 17 feb. 2026

Tallmyrvägen 26

Lägenhet
Högmora, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

50 m²

2 rum

3 240 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

49 900 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Kvittenvägen 6, Vistaberg, Huddinge kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Kvittenvägen 6

Radhus
Vistaberg, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

105 m²

5 rum

5 519 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 595 000 kr±0 %

53 286 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Claras gränd 5C, Fullersta, Huddinge kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Claras gränd 5C

Radhus
Fullersta, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

109 m²

4 rum

9 517 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 270 000 kr+9 %

30 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Källbrinksvägen 23B, Fullersta, Huddinge kommun
  • Såld 3 dec. 2025

Källbrinksvägen 23B

Villa
Fullersta, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

137 m²

7 rum

607 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 850 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Skogsvägen 17, Fullersta, Huddinge kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Skogsvägen 17

Villa
Fullersta, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

162+54 m²

7 rum

1 561 m²
  • Uteplats

Slutpris 9 200 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Österängsvägen

Radhus
Gladö Kvarn, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

25 m²

1 rum

2 153 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

59 800 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Taggsvampsvägen 19

Radhus
Sörskogen, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

149+26 m²

5 rum

134 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Britas gränd 10

Lägenhet
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

79,5 m²

3 rum

6 178 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

36 478 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Högmoravägen 35N

Radhus
Högmora, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

129 m²

6 rum

4 919 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 450 000 kr-1 %

42 248 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Bergakungsvägen 11

Lägenhet
Snättringe, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

80,5 m²

4 rum

7 776 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr±0 %

34 783 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Kansligränd 16

Lägenhet
Kvarnbergsplan, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

46 m²

2 rum

3 897 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 725 000 kr-1 %

37 500 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Ryttarvägen

Radhus
Huddinge, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

115 m²

6 rum

5 458 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 6 095 000 kr±0 %

53 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025

Milstensvägen 10

Villa
Milsten, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

175+117 m²

9 rum

1 252 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 500 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Hörningsnäsvägen 3

Villa
Hörningsnäs, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

128+61 m²

6 rum

1 121 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 995 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Åsvägen 5

Villa
Vistaberg, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

139 m²

5 rum

389 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 600 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Österängsvägen

Lägenhet
Gladö Kvarn, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

134 m²

6 rum

5 570 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 5 380 000 kr+1 %

40 149 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Österängsvägen

Radhus
Gladö Kvarn, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

134 m²

6 rum

5 570 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 5 250 000 kr±0 %

39 179 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

Visar alla 19