Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Hörby
Mäklare Mats Davidsson

Mats Davidsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Järnvägsgatan 22A, Höör, Höörs kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Järnvägsgatan 22A

Lägenhet
Höör, Höörs kommun

86 m²

3 rum

5 243 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr-4 %

15 116 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hörby
Höörsvägen 31, Norra Rörum, Höörs kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Höörsvägen 31

Villa
Norra Rörum, Höörs kommun

100+100 m²

5 rum

1 403 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 550 000 kr+11 %
Svensk Fastighetsförmedling Hörby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 dec. 2025

Södra Rörum Wästantorp 4632

Fritidshus
Hörby, Hörby kommun

46 m²

3 rum

1 488 m²
  • Uteplats

Slutpris 650 000 kr-18 %
Svensk Fastighetsförmedling Hörby
Gunnarpsvägen 10, Tjörnarp, Höörs kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Gunnarpsvägen 10

Villa
Tjörnarp, Höörs kommun

109+100 m²

5 rum

994 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr+32 %
Svensk Fastighetsförmedling Hörby
Ekastorp Roslyckevägen 34, Hörby, Hörby kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Ekastorp Roslyckevägen 34

Villa
Hörby, Hörby kommun

109+46 m²

3 rum

1 421 m²

Slutpris 2 000 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Hörby
Tjuvaröd 105, Höör, Höörs kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Tjuvaröd 105

Villa
Höör, Höörs kommun

140 m²

8 rum

1 100 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Hörby
Fågelbacksvägen 16, Höör, Höörs kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Fågelbacksvägen 16

Villa
Höör, Höörs kommun

62 m²

2 rum

1 666 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Hörby
Stanstorp Snapphanevägen 2, Höör, Höörs kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Stanstorp Snapphanevägen 2

Fritidshus
Höör, Höörs kommun

45+20 m²

3 rum

2 025 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Hörby