Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Höllviken
Mäklare Ola Strand

Ola Strand

Om mig

Jag har under hela mitt arbetsliv jobbat med samt drivit eget företag inom försäljning och service vilket ger mig kunskapen om hur man får nöjda kunder, både som köpare och säljare. Att skapa goda relationer är något jag brinner för vilket är en stor del av en lyckad affär. Med ett öppet samspel där jag bidrar med min kunskap, Svensk Fastighetsförmedlings starka varumärke samt unika verktyg skapar vi en positiv, trygg och lyckad affär.
Mäklarens försäljningar
9 rum villa på Duvstråket 14 Ljunghusen, Vellinge kommun - bild 1
9 rum villa på Duvstråket 14 Ljunghusen, Vellinge kommun - bild 2
9 rum villa på Duvstråket 14 Ljunghusen, Vellinge kommun - bild 3
9 rum villa på Duvstråket 14 Ljunghusen, Vellinge kommun - bild 4
9 rum villa på Duvstråket 14 Ljunghusen, Vellinge kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Ola Strand

Svensk Fastighetsförmedling Höllviken

Objektsbild
Sön 24 maj kl 13:00

Duvstråket 14

Villa
Ljunghusen, Vellinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Höllviken
19 500 000 kr
246 m²
9 rum
2 281 m² tomt

Välkommen till Duvstråket 14 – en enastående villa belägen på en av Ljunghusens mest attraktiva adresser. Här erbjuds ett boende som andas kvalitet, rymd och elegans, inbäddat i en grönskande trädgård på hela 2 281 kvm. Tomten är något alldeles extra – generös, privat och fylld av möjligheter för såväl trädgårdsälskaren som familjen med behov av yta för lek, umgänge eller framtida pooldrömmar. …

Max
Ola Strand
Ola StrandSvensk Fastighetsförmedling Höllviken
Svensk Fastighetsförmedling Höllviken
3 rum lägenhet på Falsterbovägen 49 Höllviken, Vellinge kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Falsterbovägen 49 Höllviken, Vellinge kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Falsterbovägen 49 Höllviken, Vellinge kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Falsterbovägen 49 Höllviken, Vellinge kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Falsterbovägen 49 Höllviken, Vellinge kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 13:30

Falsterbovägen 49

Lägenhet
Höllviken, Vellinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Höllviken
3 895 000 kr
80 m²
3 rum
vån 2/2
9 055 kr/mån
48 688 kr/m²

Välkommen till denna smakfullt renoverade trea på andra våningen med ett härligt ljusflöde, genomtänkta materialval och en stilren helhet. Här bor du på ett lugnt och avskilt läge mitt i hjärtat av Höllviken, med närhet till både hav, butiker, restauranger och kommunikationer. Bostaden bjuder på en öppen planlösning mellan kök, matplats och vardagsrum, vilket skapar en social och trivsam…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Höllviken
Svensk Fastighetsförmedling Höllviken
2-5 rum lägenhet på Bonum Brf Solblomman Centrum, Vellinge kommun - bild 1
2-5 rum lägenhet på Bonum Brf Solblomman Centrum, Vellinge kommun - bild 2
2-5 rum lägenhet på Bonum Brf Solblomman Centrum, Vellinge kommun - bild 3
2-5 rum lägenhet på Bonum Brf Solblomman Centrum, Vellinge kommun - bild 4
2-5 rum lägenhet på Bonum Brf Solblomman Centrum, Vellinge kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Ola Strand

Riksbyggen ekonomisk förening

Objektsbild
14 lediga bostäder

Bonum Brf Solblomman

Lägenhet
Centrum, Vellinge kommun
Riksbyggen ekonomisk förening
fr. 2 395 000 kr
55-122 m²
2-5 rum
fr. 5 145 kr/mån
fr. 38 750 kr/m²

Nu bygger vi seniorbostäder, i centrala Vellinge, för dig som fyllt 55 år. Husen ligger på centralt läge, nära livsmedelsbutiker, restauranger och annan service som behövs i vardagen. Det finns effektiva tvåor, lite mer generösa treor och rymliga fyror och femmor med plats för lite mer och fler. Planlösningarna blir öppna och välplanerade med lika stort fokus på komfort som funktion.…

Nybyggnadsprojekt
Ola Strand
Ola StrandRiksbyggen ekonomisk förening
Riksbyggen ekonomisk förening
4 rum lägenhet på Norrevångsgatan  Centrum, Vellinge kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Norrevångsgatan  Centrum, Vellinge kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Norrevångsgatan  Centrum, Vellinge kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Norrevångsgatan  Centrum, Vellinge kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Norrevångsgatan  Centrum, Vellinge kommun - bild 5

Norrevångsgatan

Lägenhet
Centrum, Vellinge kommun
Riksbyggen ekonomisk förening
4 195 000 kr
92 m²
4 rum
vån 3/3
7 544 kr/mån
45 598 kr/m²

Unik gavellägenhet om 4 rum och kök med snedtak, under takåsarna.Terrass i västerläge. Delvis avskilt kök, med en bardisk mot vardagsrummet, Badrum med torktumlare och tvättmaskin samt gästwc. Bläddra i inredningsmagasinet för att välja inredning i din nya bostad. I bostadsväljaren kan du se var lägenheten ligger i huset, www.bonum.se/solblomman. I Bonum Brf Solblomman skapar vi nya bostäder…

Premium
Nyproduktion
Vintern -27/28
Hiss
Riksbyggen ekonomisk förening
Riksbyggen ekonomisk förening
4 rum lägenhet på Ängavägen  Centrum, Vellinge kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Ängavägen  Centrum, Vellinge kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Ängavägen  Centrum, Vellinge kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Ängavägen  Centrum, Vellinge kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Ängavägen  Centrum, Vellinge kommun - bild 5

Ängavägen

Lägenhet
Centrum, Vellinge kommun
Riksbyggen ekonomisk förening
4 345 000 kr
105 m²
4 rum
vån 2/5
8 210 kr/mån
41 381 kr/m²

I denna genomgående lägenhet om 4 rum och kök kan du njuta på balkongen i sydvästläge. Rymligt vardagsrum i anslutning till balkongen och den njutbara vinterträdgården. Lägenheten har ett badrum med tvättmaskin och torktumlare samt ett WC/Dusch. Bläddra i inredningsmagasinet för att välja inredning i din nya bostad. I lägenhetsväljaren kan du se var lägenheten ligger i huset,…

Premium
Nyproduktion
Vintern -27/28

Riksbyggen ekonomisk förening
4 295 000 kr
106 m²
4 rum
vån 1/5
8 454 kr/mån
40 519 kr/m²

I denna marklägenhet , 4 rum och kök, kan du njuta av två uteplatser, varav en i söderläge. Stort vardagsrum i anslutning till uteplatsen i söder. Badrum med tvättmaskin och torktumlare samt ett wc/dusch. Bläddra i inredningsmagasinet för att välja inredning i din nya bostad. I lägenhetsväljaren kan du se var lägenheten ligger i huset, www.bonum.se/solblomman. I Bonum Brf Solblomman skapar vi…

Premium
Nyproduktion
Vintern -27/28
Uteplats
Hiss
Riksbyggen ekonomisk förening
Riksbyggen ekonomisk förening
4 rum lägenhet på Bäckhusvägen 16 Vellinge, Vellinge kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bäckhusvägen 16 Vellinge, Vellinge kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bäckhusvägen 16 Vellinge, Vellinge kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bäckhusvägen 16 Vellinge, Vellinge kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bäckhusvägen 16 Vellinge, Vellinge kommun - bild 5

Bäckhusvägen 16

Lägenhet
Vellinge, Vellinge kommun
2 695 000 kr
120 m²
4 rum
vån 2/3
8 636 kr/mån
22 458 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade etagelägenhet om ca 120 kvm med egen entré i markplan och bostad fördelad på två trivsamma plan. Här erbjuds ett modernt och lättskött boende med tre sovrum, två badrum och en balkong i sydostläge – perfekt för familjelivet. Redan vid entrén möts du av en privat känsla med egen ytterdörr och en trappa som leder upp till bostadens huvudsakliga plan. Här finns…

Premium
Balkong

Visar alla 7