Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Mäklare Juan Lagos

Juan Lagos

Om mig

"Mitt val av att bli mäklare grundar sig i att jag vill människors bästa. Lägg på en mycket stark vilja av att leverera bra resultat, då blir det en trygg affär för alla parter!"
Mäklarens försäljningar
Tungelsta, Haninge kommun
Sön 17 maj kl 13:00

Allévägen 15B

Lägenhet
Tungelsta, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 995 000 kr
79 m²
3,5 rum
vån 3/3
4 875 kr/mån
25 253 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 rum lägenhet på Gaffelseglet 35 Vega, Haninge kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Gaffelseglet 35 Vega, Haninge kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Gaffelseglet 35 Vega, Haninge kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Gaffelseglet 35 Vega, Haninge kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Gaffelseglet 35 Vega, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj

Gaffelseglet 35

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 495 000 kr
32 m²
1 rum
vån 4/5
3 214 kr/mån
46 719 kr/m²

Högt upp i huset välkomnas du av en perfekt bostad för dig som vill bo bekvämt och hemtrevligt, i ett växande område med pendeltåg och service inom kort gångavstånd. Här möts du av en ljus och modern lägenhet med stilsäkra materialval och bra planerade ytor. Det sociala och öppna rummet erbjuder plats för både säng och soffdel. Här har väggarna nyligen målats om i en behaglig kulör som ger en…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
4 rum lägenhet på Ringvägen 67 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Ringvägen 67 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Ringvägen 67 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Ringvägen 67 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Ringvägen 67 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:00

Ringvägen 67

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 795 000 kr
91 m²
4 rum
vån 2/4
6 911 kr/mån
19 725 kr/m²

Redan i den ljusa hallen möts du av ett bra intryck och gott om plats för både avhängning och förvaring, vilket skapar en praktisk och inbjudande entré. Intill hallen ligger ett av sorumen med två inbyggda garderober som ger bra förvaringsmöjligheter. Härifrån har du nära till både wc och badrum, perfekt för barnrum eller gästrum. Mitt emot köket finner du en klädkammare, idealisk för extra…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
3 rum lägenhet på Huggarvägen 19 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Huggarvägen 19 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Huggarvägen 19 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Huggarvägen 19 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Huggarvägen 19 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 5

Huggarvägen 19

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 595 000 kr
73 m²
3 rum
vån 0/2
6 522 kr/mån
21 849 kr/m²

Välkommen till en social och välplanerad trea belägen i ett lugnt och trivsamt område, ett hem som kombinerar funktion, rymd och en inbjudande atmosfär. Redan i den välkomnande hallen möts du av goda avhängningsmöjligheter för ytterkläder och skor, vilket ger ett praktiskt och ordnat första intryck. Vidare öppnar bostaden upp sig mot ett generöst vardagsrum med öppen planlösning mot köket,…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 rum lägenhet på Åkervägen 16 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Åkervägen 16 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Åkervägen 16 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Åkervägen 16 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Åkervägen 16 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 15:00

Åkervägen 16

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 095 000 kr
42,5 m²
1 rum
vån 1/3
4 157 kr/mån
25 765 kr/m²

Välkommen till en modern och inflyttningsklar etta där planlösningen är smart disponerad och varje kvadratmeter kommer till sin rätt. Här möts du av en stilrent renoverad bostad med genomgående ljusa ytskikt och en luftig känsla som gör det enkelt att trivas från första stund. Det generösa allrummet erbjuder gott om plats för både soffgrupp och sängdel utan att rummet förlorar sin rymd. De stora…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
4 rum lägenhet på Vega allé 77 Vega, Haninge kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vega allé 77 Vega, Haninge kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vega allé 77 Vega, Haninge kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vega allé 77 Vega, Haninge kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vega allé 77 Vega, Haninge kommun - bild 5

Vega allé 77

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
3 595 000 kr
85 m²
4 rum
vån 2/5
5 623 kr/mån
42 294 kr/m²

Optimal fyrarumslägenhet med två badrum, belägen i en välskött förening med låga avgifter! Här bor du mitt i nya Vegastaden i en välplanerad lägenhet med fyra rum och kök. Här möts du av ett boende där funktionalitet och bekvämlighet möter dagens standard och moderna design. Lägenheten erbjuder en social planlösning med öppna sociala ytor mellan kök och vardagsrum. Härifrån nås även den mysiga…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
2 rum lägenhet på Vallagränd 14 Handen, Haninge kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vallagränd 14 Handen, Haninge kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vallagränd 14 Handen, Haninge kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vallagränd 14 Handen, Haninge kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vallagränd 14 Handen, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 16:00

Vallagränd 14

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 595 000 kr
45 m²
2 rum
vån 3/5
4 572 kr/mån
35 444 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade tvåa om 45 kvm i Handen. En bostad som kombinerar stil, komfort och funktion på bästa sätt! Du kliver in i en inbjudande hall med klinkergolv och en stor garderob som erbjuder utmärkt förvaringsmöjlighet direkt innanför dörren. Här får du ett första smakprov på den genomgående moderna känslan som genomsyrar hela bostaden. Badrummet är helkaklat med…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
5 rum par-/kedje-/radhus på Timmervägen 40 Kolartorp, Haninge kommun - bild 1
5 rum par-/kedje-/radhus på Timmervägen 40 Kolartorp, Haninge kommun - bild 2
5 rum par-/kedje-/radhus på Timmervägen 40 Kolartorp, Haninge kommun - bild 3
5 rum par-/kedje-/radhus på Timmervägen 40 Kolartorp, Haninge kommun - bild 4
5 rum par-/kedje-/radhus på Timmervägen 40 Kolartorp, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Timmervägen 40

Radhus
Kolartorp, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
3 995 000 kr
107,2 m²
5 rum
6 963 kr/mån
37 267 kr/m²

Välkommen till detta härliga bostadsrättsradhus i ett eftertraktat och populära områden! Här får du en bostad som verkligen erbjuder det lilla extra. När du kliver in genom dörren möts du av en välkomnande hall med gott om plats för att hänga av sig. Rakt fram hittar du ett av bostadens två badrum, praktiskt och stilrent inrett. Till höger når du bostadens hjärta - köket. Det är smart planerat…

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
5 rum lägenhet på Arkens väg 7 Handen, Haninge kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Arkens väg 7 Handen, Haninge kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Arkens väg 7 Handen, Haninge kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Arkens väg 7 Handen, Haninge kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Arkens väg 7 Handen, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:00

Arkens väg 7

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
2 995 000 kr
121 m²
5 rum
vån 1/4
11 696 kr/mån
24 752 kr/m²

**Kontakta mäklare för visning!** Välkommen till en generös och unik 5:a på populära Arkens väg. Med den rymliga hissen tar du dig enklast en trappa upp till lägenheten om hela 121 kvadratmeter, som är perfekt belägen på en lugn adress. Unikt eget inglasat uterum i söderläge med utgång till föreningens fantastiska innergård, där barnen kan leka, ger en trivsam radhuskänsla. Ljuset i kombination…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
3 rum villa på Småhamra Klovkällan 1 ÖSTERHANINGE, Haninge kommun - bild 1
3 rum villa på Småhamra Klovkällan 1 ÖSTERHANINGE, Haninge kommun - bild 2
3 rum villa på Småhamra Klovkällan 1 ÖSTERHANINGE, Haninge kommun - bild 3
3 rum villa på Småhamra Klovkällan 1 ÖSTERHANINGE, Haninge kommun - bild 4
3 rum villa på Småhamra Klovkällan 1 ÖSTERHANINGE, Haninge kommun - bild 5

Småhamra Klovkällan 1

Villa
ÖSTERHANINGE, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
4 295 000 kr
117 + 10 m²
3 rum
1 626 m² tomt

Via avskild väg når du underbara Småhamra Klovkällan 1. Här möts du av ett välskött hus med naturen som granne. En villa med större tomt och förutom närmsta grannar, skog så långt ögat kan nå. Inte ofta säljs det hus i detta skick som har ett lantligt läge men ändå närhet till centralare delar av Stockholm. Här bor du privat och avskilt med plan och fin tomt med gott om sol, samtidigt som du utan…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Handen, Haninge kommun
Sön 17 maj kl 14:00

Arkens väg 8

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 495 000 kr
52,5 m²
1 rum
vån 0/6
4 663 kr/mån
28 476 kr/m²
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Handen, Haninge kommun

Vallavägen 79

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 395 000 kr
54 m²
1 rum
vån 0/3
5 198 kr/mån
25 833 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
3 rum lägenhet på Vädurens gata 231 Brandbergen, Haninge kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vädurens gata 231 Brandbergen, Haninge kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vädurens gata 231 Brandbergen, Haninge kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Vädurens gata 231 Brandbergen, Haninge kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Vädurens gata 231 Brandbergen, Haninge kommun - bild 5

Vädurens gata 231

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
1 595 000 kr
80 m²
3 rum
vån 2/3
7 200 kr/mån
19 938 kr/m²

Välkommen till denna fantastiska 3:a på 80 kvm i Brandbergen – en lägenhet som kombinerar modern stil och smart funktionalitet. Belägen på första våningen ger det dig ett generöst ljusinsläpp genom de stora fönsterna. Med sin genomgående planlösning och ljusa interiör känns lägenheten både rymlig och inbjudande. Mycket i bostaden är renoverat sen 2023. En riktig pärla! När man kliver in möts du…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

Visar alla 13