Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Mäklare Jimmy Rossetti

Jimmy Rossetti

Om mig

2024 - 2a plats i Stockholms län mest rekommenderade hos RECO Q3 2023 - 1a i hela Sverige Svensk Fastighetsförmedling 2023 - Topp 10 mest rekommenderade hos RECO i hela Sverige 2023 - Medverkade i podden Sveriges bästa mäklare 2023 - Årets mäklare Svensk Fastighetsförmedling Stockholm 2022 - 1a i hela Sverige Svensk Fastighetsförmedling 2022 - Årets mäklare Svensk Fastighetsförmedling Stockholm 2022 - Topp 5 mest rekommenderade hos RECO i hela Sverige 2022 - Medverkade i podden Sveriges bästa mä
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Mjölnartäppan 28, JORDBRO, Haninge kommun
  • Såld 30 aug. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Mjölnartäppan 28

Radhus
JORDBRO, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

144+35 m²

4 rum

214 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vardövägen 63, Vega, Haninge kommun
  • Såld 25 aug. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vardövägen 63

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

57 m²

2,5 rum

5 696 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr

43 860 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Tromsövägen 2, Vega, Haninge kommun
  • Såld 16 aug. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Tromsövägen 2

Villa
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

147+29 m²

7 rum

1 090 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 500 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Gaffelseglet 13, VEGA, Haninge kommun
  • Såld 15 aug. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Gaffelseglet 13

Lägenhet
VEGA, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

40 m²

2 rum

3 326 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

44 875 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Tuvvägen 9, Handen, Haninge kommun
  • Såld 2 aug. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Tuvvägen 9

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

64,5 m²

2 rum

5 290 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

29 380 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Gaffelseglet 25 Vån 8/8, Vega, Haninge kommun
  • Såld 24 jul. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Gaffelseglet 25 Vån 8/8

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

47 m²

2,5 rum

3 687 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr-4 %

50 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vardövägen 76, Vega, Haninge kommun
  • Såld 24 jul. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vardövägen 76

Radhus
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

105 m²

5 rum

6 048 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr-2 %

44 762 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vardövägen 81, Vega, Haninge kommun
  • Såld 23 jul. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vardövägen 81

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

74 m²

3 rum

5 648 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

39 189 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Fribordsgränd 9, Vega, Haninge kommun
  • Såld 23 jul. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Fribordsgränd 9

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

68 m²

3 rum

5 393 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 785 000 kr-4 %

40 956 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Timmervägen 4, Kolartorp/ Vega, Haninge kommun
  • Såld 24 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Timmervägen 4

Villa
Kolartorp/ Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

150 m²

6 rum

1 278 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 200 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svalbardsvägen 9, VEGA, Haninge kommun
  • Såld 17 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Svalbardsvägen 9

Radhus
VEGA, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

121 m²

5 rum

6 500 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 950 000 kr-6 %

40 909 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vardövägen 102, Vega, Haninge kommun
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vardövägen 102

Radhus
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

105 m²

5 rum

5 997 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 395 000 kr-2 %

41 857 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Arkens Väg 6 Vån 5/6, Handen, Haninge kommun
  • Såld 9 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Arkens Väg 6 Vån 5/6

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

81 m²

3 rum

6 795 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr-3 %

34 506 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Storseglet 43, Vega, Haninge kommun
  • Såld 30 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Storseglet 43

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

91 m²

4 rum

7 004 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 275 000 kr-4 %

35 989 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Storseglet 25, Vega, Haninge kommun
  • Såld 28 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Storseglet 25

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

68 m²

3 rum

5 049 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 710 000 kr-1 %

39 853 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Nynäsvägen 92, Centrala Haninge, Haninge kommun
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Nynäsvägen 92

Lägenhet
Centrala Haninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

35 m²

1 rum

2 440 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr±0 %

42 857 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Bondvägen 117, Gudö, Haninge kommun
  • Såld 19 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Bondvägen 117

Villa
Gudö, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

175,6 m²

6 rum

2 569 m²

Slutpris 8 675 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Oscars väg 55, Vega, Haninge kommun
  • Såld 12 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Oscars väg 55

Radhus
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

118+8 m²

4 rum

135 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Barents Väg 97, VEGA, Haninge kommun
  • Såld 9 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Barents Väg 97

Radhus
VEGA, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

105 m²

5 rum

5 766 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 950 000 kr-1 %

47 143 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vega Allé 79, Vega, Haninge kommun
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vega Allé 79

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

70 m²

4 rum

5 027 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 825 000 kr-1 %

40 357 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vega Allé 120, VEGA, Haninge kommun
  • Såld 2 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vega Allé 120

Lägenhet
VEGA, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

99 m²

4 rum

7 695 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr-2 %

38 384 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

Visar 51 - 71 av 71