Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Mäklare Isaac Ulvenå

Isaac Ulvenå

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Furusundsgatan 15, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Furusundsgatan 15

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm

26 m²

1 rum

2 055 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 920 000 kr+8 %

112 308 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Folkungagatan 136, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Folkungagatan 136

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm

28 m²

1 rum

1 542 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

112 500 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Heleneborgsgatan 3, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Heleneborgsgatan 3

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm

61+12 m²

2,5 rum

3 880 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 8 350 000 kr+11 %

136 885 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Maria Skolgata 87, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Maria Skolgata 87

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm

23 m²

1 rum

2 431 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 665 000 kr+7 %

115 870 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 feb. 2026

Kocksgatan 22A

Lägenhet
Katarina, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm

35 m²

1 rum

1 490 kr/mån

Slutpris 4 055 000 kr+16 %

115 857 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Råggatan 10, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Råggatan 10

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm

43 m²

2 rum

2 804 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 000 000 kr+16 %

116 279 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025

Sickla Kanalgata 45

Lägenhet
Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad

101 m²

3 rum

6 967 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 5 525 000 kr-26 %

54 703 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Sickla Kanalgata 34

Lägenhet
Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad

70,5 m²

4 rum

5 184 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 500 000 kr±0 %

92 199 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Förskeppsgatan 3

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad

78 m²

3 rum

5 645 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 995 000 kr±0 %

76 859 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Virkesvägen 9b

Lägenhet
Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad

55,5 m²

2 rum

3 497 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr+8 %

73 874 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 aug. 2025

Ringvägen 123

Lägenhet
Katarina, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm

55 m²

2 rum

525 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 000 000 kr+15 %

109 091 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025

Jägargatan 3

Lägenhet
Högalid, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm

43,5 m²

2 rum

2 410 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr+12 %

89 655 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Södermalm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Hammarby Kaj 48

Lägenhet
Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad

58 m²

2 rum

3 317 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr+2 %

82 759 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad
Svensk Fastighetsförmedling Hammarby Sjöstad

Visar alla 13