Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Mäklare Stefan Mjellander

Stefan Mjellander

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
5 rum villa på Ramgränd 8 Halmstad, Halmstads kommun - bild 1
5 rum villa på Ramgränd 8 Halmstad, Halmstads kommun - bild 2
5 rum villa på Ramgränd 8 Halmstad, Halmstads kommun - bild 3
5 rum villa på Ramgränd 8 Halmstad, Halmstads kommun - bild 4
5 rum villa på Ramgränd 8 Halmstad, Halmstads kommun - bild 5

Ramgränd 8

Villa
Halmstad, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
7 495 000 kr
208 + 40 m²
5 rum
832 m² tomt

Inte ofta kommer det ut objekt med mångsidighet och bekvämlighet som den här villan, beläget på lugn gata i omtyckta bäckagård, perfekt mellan Halmstad centrum och Tylösand och närhet till grötvik och flertalet stränder och grönområden. Varmt välkomna till denna imponerande villa som efter brand återuppbyggts 2012 och bjuder på spännande arkitektur om drygt 200 kvm med öppen planlösning om tre…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
5 rum villa på Fjärdingsstigen 11A Halmstad, Halmstads kommun - bild 1
5 rum villa på Fjärdingsstigen 11A Halmstad, Halmstads kommun - bild 2
5 rum villa på Fjärdingsstigen 11A Halmstad, Halmstads kommun - bild 3
5 rum villa på Fjärdingsstigen 11A Halmstad, Halmstads kommun - bild 4
5 rum villa på Fjärdingsstigen 11A Halmstad, Halmstads kommun - bild 5

Fjärdingsstigen 11A

Villa
Halmstad, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
3 760 000 kr
128 + 59 m²
5 rum
703 m² tomt

Varmt välkommen till denna fina bostad med smart och yteffektiv planlösning om 5 rok varav 3 sovrum, två vardagsrum, kök och fullgott badrum. Stora renoveringar utförda vilket ger dig en härlig boendemiljö. Bostaden har återställts till original planlösning och anpassats till familjebostad från tidigare bostad med 2 uthyrningsplan samt under 2025 satt upp inomhustrappa och öppnat upp mellan…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Älesvägen 14B Halmstad, Halmstads kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:00

Älesvägen 14B

Lägenhet
Halmstad, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
1 150 000 kr
59 m²
2 rum
vån 1/2
5 771 kr/mån
19 492 kr/m²

Letar du efter ett boende där det i princip bara är att ställa in möblerna och börja trivas? Då borde du ta en närmare titt på den här lägenheten på markplan med generös trädgårdsyta. Bostaden används som en 2:a men som i föreningens register är registrerad som en 3:a och lätt kan göras om till detta genom att sätt upp en vägg i vardagsrummet. På Älesvägen 14B hittar du denna välskötta och…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Halmstad, Halmstads kommun
Lör 16 maj kl 12:00

Laholmsvägen 30

Lägenhet
Halmstad, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
1 895 000 kr
75 m²
3 rum
vån 3/3
5 746 kr/mån
25 267 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

Visar alla 4