Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Mäklare Jörgen Ivarsson

Jörgen Ivarsson

Om mig

Resultatorienterad, noggrann och med kunden i fokus är det som bäst beskriver mig i min yrkesroll som fastighetsmäklare. För mig är det viktigt att det finns en förtroendefull relation vid försäljning och köp av en bostad. Jag värdesätter den personliga biten och få saker får mig att må så gott som fina omdömen från riktigt nöjda kunder. Som mäklare i Halmstad har jag en härlig variation genom förmedling av allt från villor och bostadsrätter till nyproduktion. Ser fram emot att träffa Dig!
Mäklarens försäljningar
Östra Stranden, Halmstads kommun
Sön 17 maj kl 13:30

Koloniföreningen Måsen 13

Fritidshus
Östra Stranden, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
2 490 000 kr
45 + 13 m²
2 rum
300 m² tomt
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Sennan, Halmstads kommun
Sön 17 maj kl 10:30

Glimmervägen 5

Villa
Sennan, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
1 890 000 kr
192 + 128 m²
9 rum
696 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
1 rum lägenhet på Snöstorpsvägen 91C Öster/Högskolan, Halmstads kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Snöstorpsvägen 91C Öster/Högskolan, Halmstads kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Snöstorpsvägen 91C Öster/Högskolan, Halmstads kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Snöstorpsvägen 91C Öster/Högskolan, Halmstads kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Snöstorpsvägen 91C Öster/Högskolan, Halmstads kommun - bild 5

Snöstorpsvägen 91C

Lägenhet
Öster/Högskolan, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
1 450 000 kr
35,5 m²
1 rum
vån 2/2
3 193 kr/mån
40 845 kr/m²

Välkommen till ett hem utöver det vanliga – färdigställt så sent som 2021 och präglat av genomgående hög standard, smart planlösning och en fantastisk takhöjd om ca 4 meter som skapar rymd, ljus och karaktär. Här möts design och funktion i perfekt harmoni. Det stilrena kvalitetsköket från Ballingslöv är fullt utrustat och erbjuder generösa arbetsytor – en självklar samlingspunkt för både vardag…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

Visar alla 3