- Sök mäklare
- Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Västertorpsvägen 82, 3tr
Västertorp, Stockholms kommun
69 m²
2,5 rum
- Hiss
Slutpris 2 775 000 kr-7 %
40 217 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Maps Data: Google © 2026
Cedergrensvägen 18, vån 2 av 3
Midsommarkransen, Stockholms kommun
35 m²
2 rum
Slutpris 2 575 000 kr+12 %
73 571 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen

Örnsätrabacken 68
Sätra, Stockholms kommun
132 m²
5 rum
Slutpris 5 300 000 kr+15 %
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Visar 201 - 203 av 203