Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Mäklare Niklas Hedbeck

Niklas Hedbeck

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Båtholmsbacken 16, Skärholmen, Stockholms kommun
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
NiklasHedbeck

Båtholmsbacken 16

Lägenhet
Skärholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen

83 m²

3 rum

5 926 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 520 000 kr-5 %

18 313 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Responsgatan 14, Telefonplan, Stockholms kommun
  • Såld 9 dec. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasHedbeck

Responsgatan 14

Lägenhet
Telefonplan, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen

46 m²

2 rum

3 605 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

60 870 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasHedbeck

Hjortsbergsvägen 62

Villa
Mälarhöjden, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen

140+62 m²

5 rum

871 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 12 000 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Liljeholmsvägen 12, Liljeholmen, Stockholms kommun
  • Såld 11 jun. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasHedbeck

Liljeholmsvägen 12

Lägenhet
Liljeholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen

52 m²

2 rum

3 359 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 050 000 kr+1 %

77 885 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen
Svensk Fastighetsförmedling Hägersten-Liljeholmen

Visar alla 4