Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
Mäklare Lisa Stafsing

Lisa Stafsing

Om mig

Jag har haft förmånen att få följa med på en resa som började i januari 2006, då vi öppnade vår bobutik på Kungsporten. Jag startade som mäklarassistent och 2015 tog jag steget vidare och utbildade mig till fastighetsmäklare. Mina kunder beskriver mig som engagerad, omtänksam, professionell och noggrann. Min målsättning är att både säljare och köpare skall vara så pass nöjda med mitt arbete att de rekommenderar mig till alla som drömmer om ett nytt boende. Det är det bästa kvittot för mig.
Mäklarens försäljningar
6 rum villa på Dalagårdsvägen 34 Kullavik, Kungsbacka kommun - bild 1
6 rum villa på Dalagårdsvägen 34 Kullavik, Kungsbacka kommun - bild 2
6 rum villa på Dalagårdsvägen 34 Kullavik, Kungsbacka kommun - bild 3
6 rum villa på Dalagårdsvägen 34 Kullavik, Kungsbacka kommun - bild 4
6 rum villa på Dalagårdsvägen 34 Kullavik, Kungsbacka kommun - bild 5
Sön 17 maj

Dalagårdsvägen 34

Villa
Kullavik, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
6 795 000 kr
165 m²
6 rum
1 114 m² tomt

Varmt välkomna till Dalagårdsvägen 34! Detta är en trivsam och rymlig enplansvilla med tilltalande planlösning, byggd 2000. Hall/entré med gott om plats åt avhängning, badrum med dusch, klädkammare och två sovrum är det första ni möts av. Centralt i huset ligger ett härligt vardagsrum med braskamin och utgång till altan och i anslutning till detta ett ljust och luftigt kök. Längre in i bostaden…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
3 rum lägenhet på Berguven 30 Hovås, Göteborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Berguven 30 Hovås, Göteborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Berguven 30 Hovås, Göteborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Berguven 30 Hovås, Göteborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Berguven 30 Hovås, Göteborgs kommun - bild 5

Berguven 30

Lägenhet
Hovås, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
3 650 000 kr
70,7 m²
3 rum
vån 1/5
4 338 kr/mån
51 627 kr/m²

Välkommen till en stilfull och modern bostadsrätt på Berguven 30 på eftertraktade Uggleberget i Nya Hovås! Stig in i ett hem där varje detalj är noggrant utvald för att ge en känsla av stil och bekvämlighet. Med sina perfekta 70,7 kvadratmeter av välplanerad yta och en takhöjd på över 2,5 meter erbjuder lägenheten gott om utrymme. Den öppna planlösningen främjar umgänge och maximerar användningen…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
5 rum lägenhet på Berghagavägen 22A Särö, Kungsbacka kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Berghagavägen 22A Särö, Kungsbacka kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Berghagavägen 22A Särö, Kungsbacka kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Berghagavägen 22A Särö, Kungsbacka kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Berghagavägen 22A Särö, Kungsbacka kommun - bild 5

Berghagavägen 22A

Lägenhet
Särö, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
5 750 000 kr
143 m²
5 rum
vån 1/2
6 500 kr/mån
40 210 kr/m²

Välkommen till Berghagavägen 22A – ett charmigt och rymligt parhus i hjärtat av Särö! Här erbjuds ett hemtrevligt BR-parhus om totalt ca 158 kvm i ett lugnt och omtyckt område med närhet till både natur och hav. Med cykel når du snabbt salta bad, båtliv och Särö centrum, där all service du behöver finns nära till hands. Husets entréplan bjuder på generösa och sociala ytor. Det ljusa…

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
6 rum villa på Uppgången 2 Särö, Kungsbacka kommun - bild 1
6 rum villa på Uppgången 2 Särö, Kungsbacka kommun - bild 2
6 rum villa på Uppgången 2 Särö, Kungsbacka kommun - bild 3
6 rum villa på Uppgången 2 Särö, Kungsbacka kommun - bild 4
6 rum villa på Uppgången 2 Särö, Kungsbacka kommun - bild 5

Uppgången 2

Villa
Särö, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
9 950 000 kr
284 + 32 m²
6 rum
1 504 m² tomt

Varmt välkomna till Uppgången 2, en rymlig villa om totalt drygt 300 kvm! Här finns plats åt den stora familjen med härliga umgängesytor i stort vardagsrum tillsammans med entresolplan, trivsamt kök, fem sovrum varav ett med egen ingång, allrum och goda förvaringsmöjligheter. Villan erbjuder även en stor hall med gästtoalett i anslutning, badrum med badkar och dusch på övre plan, väl tilltagen…

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst

Visar alla 4