Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum

Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
1 rum lägenhet på Lars Kaggsgatan 47B Bellevue, Göteborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Lars Kaggsgatan 47B Bellevue, Göteborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Lars Kaggsgatan 47B Bellevue, Göteborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Lars Kaggsgatan 47B Bellevue, Göteborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Lars Kaggsgatan 47B Bellevue, Göteborgs kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Lars Kaggsgatan 47B

Lägenhet
Bellevue, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
1 450 000 kr
35 m²
1 rum
vån 1
3 058 kr/mån
41 429 kr/m²

Välkommen till Lars Kaggsgatan 47B, en charmig och hemtrevlig 1:a med perfekt läge i populära Gamlestaden! Här bor du i ett lugnt område med närhet till stadens puls, grönområden och utmärkta kommunikationer. När du kliver in möts du av en välplanerad bostad där varje kvadratmeter används på bästa sätt. Det mysiga allrummet rymmer både soffa, säng och ett naturligt utrymme för umgänge med…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
1 rum lägenhet på Ahrenbergsgatan 1A Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ahrenbergsgatan 1A Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ahrenbergsgatan 1A Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ahrenbergsgatan 1A Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ahrenbergsgatan 1A Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:20

Ahrenbergsgatan 1A

Lägenhet
Munkebäck, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
1 790 000 kr
36 m²
1 rum
vån 1/2
3 704 kr/mån
49 722 kr/m²

På populära Ahrenbergsgatan finner du denna mycket välplanerade etta med allt du behöver för ett bekvämt och modernt boende. Lägenheten ligger på första plan och bjuder på både stil, funktion och ett fantastiskt läge! Det helkaklade badrummet är riktigt magiskt – smakfullt inrett med moderna materialval, rymlig dusch och skön golvvärme som gör morgonrutinen lite extra lyxig. Det ljusa och…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Lunden, Göteborgs kommun
Sön 24 maj kl 13:00

Bielkegatan 3A

Lägenhet
Lunden, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
2 495 000 kr
49 m²
2 rum
3 722 kr/mån
50 918 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Stampen, Göteborgs kommun
Tor 21 maj kl 17:00

Ranängsgatan 6

Lägenhet
Stampen, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
2 990 000 kr
62 m²
2 rum
vån 5
4 632 kr/mån
48 226 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
1 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 19C Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 19C Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 19C Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 19C Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 19C Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 5

Ernst Torulfsgatan 19C

Lägenhet
Munkebäck, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
1 995 000 kr
38 m²
1 rum
vån 2
3 806 kr/mån
52 500 kr/m²

Välkommen till denna sällsynta möjlighet att förvärva en av områdets mest attraktiva gavellägenheter. Här bor du i en totalrenoverad och mycket välplanerad bostad som kombinerar modern elegans med charm och funktionalitet. Med stora fönster i två väderstreck, två generösa balkonger och en stilren interiör är det här ett hem som verkligen sticker ut. Lägenheten har topprenoverats där materialval,…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
1 rum lägenhet på Vädursgatan 1 Gårda, Göteborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vädursgatan 1 Gårda, Göteborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vädursgatan 1 Gårda, Göteborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vädursgatan 1 Gårda, Göteborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vädursgatan 1 Gårda, Göteborgs kommun - bild 5

Vädursgatan 1

Lägenhet
Gårda, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
1 750 000 kr
20 m²
1 rum
vån 2/2
1 504 kr/mån
87 500 kr/m²

I ett förtjusande tvåvåningshus i trä, där charmen sitter i varje detalj, väntar denna kvadratsmarta etta på 20 kvm – ett litet hem med stor personlighet. De välplanerade ytorna ramas in av genomgående ljusa ytskikt. Allrummet bjuder på ett modernt kök med en vacker och praktisk köksö. Här ryms både en matplats för gemensamma måltider och en bekväm soffhörna för avkoppling. Nuvarande ägare har…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Gamlestaden, Göteborgs kommun

Lars kaggsgatan 30A

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
2 350 000 kr
55,5 m²
2 rum
vån 1
4 626 kr/mån
42 342 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
3 rum lägenhet på Götaholmsgatan 12 Gamlestaden, Göteborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Götaholmsgatan 12 Gamlestaden, Göteborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Götaholmsgatan 12 Gamlestaden, Göteborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Götaholmsgatan 12 Gamlestaden, Göteborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Götaholmsgatan 12 Gamlestaden, Göteborgs kommun - bild 5

Götaholmsgatan 12

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
2 850 000 kr
84 m²
3 rum
vån 1/3
6 056 kr/mån
33 929 kr/m²

Nu har du chansen att förvärva en fantastiskt renoverad trerummare med toppläge på Götaholmsgatan 12 i charmiga Gamlestaden! Här bor du på en lugn gata med närhet till både service och natur, samtidigt som du enkelt tar dig till centrala Göteborg med spårvagn. Bostaden är på cirka 84 kvadratmeter och har totalrenoverats med smakfulla materialval och ljusa ytskikt genomgående. Det moderna köket är…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
1 rum lägenhet på Stabbegatan 71 Björkekärr, Göteborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Stabbegatan 71 Björkekärr, Göteborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Stabbegatan 71 Björkekärr, Göteborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Stabbegatan 71 Björkekärr, Göteborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Stabbegatan 71 Björkekärr, Göteborgs kommun - bild 5

Stabbegatan 71

Lägenhet
Björkekärr, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
1 850 000 kr
38 m²
1 rum
vån 1/3
3 868 kr/mån
48 684 kr/m²

Varmt välkomna till denna hemtrevliga lägenhet som är perfekt för dig som vill ha en mysiga 1a! Bostaden utgörs av ett rum och kök som tillsammans bildar en charmig och optimalt planerad bostad med lugnt läge med naturen som närmsta granne. Den absoluta höjdpunkten i denna bostad når du via vardagsrummet – en stor, mysig altan med lättmöblerade ytor och plats för matbord och stolar. Här kan man…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum

Visar 26 - 34 av 34