Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Mäklare Lovisa Flodin

Lovisa Flodin

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Persgatan 11A

Lägenhet
Lunden, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum

53,8 m²

2 rum

3 169 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 700 000 kr-2 %

50 186 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Wrangelsgatan 2B

Lägenhet
Lunden, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum

64 m²

2 rum

4 717 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr-3 %

49 219 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Ånäsvägen 8A

Lägenhet
Göteborg, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum

55 m²

2 rum

4 035 kr/mån

Slutpris 2 370 000 kr+3 %

43 091 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Östra Centrum

Visar alla 3