Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen
Mäklare Emma Veesmaa

Emma Veesmaa

Om mig

Jag arbetar som fastighetsmäklare på Hisingen med fokusområde Norra Älvstranden. Min positiva energi, genuina intresse för människor och starka drivkraft mot resultat, gör att jag alltid strävar efter att överträffa mina kunders förväntningar. Svensk Fastighetsförmedlings starka varumärke tillsammans med min gedigna erfarenhet inom försäljning och service skapar de bästa förutsättningarna för en lyckad bostadsaffär!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaVeesmaa

Lindholmsallén 24C

Lägenhet
Lindholmen, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen

31 m²

1 rum

3 148 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 795 000 kr-3 %

57 903 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaVeesmaa

Lindholmsallén 22b

Lägenhet
Lindholmen, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen

79 m²

3 rum

5 529 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr-1 %

45 570 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaVeesmaa

Lindholmsallén 22B

Lägenhet
Lindholmen, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen

70 m²

3 rum

5 136 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 325 000 kr-4 %

47 500 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Hisingen

Visar alla 3