Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Gävle

Svensk Fastighetsförmedling Gävle

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
6 rum radhus på Trädgårdsmästarevägen 39 Strömsbro, Gävle kommun - bild 1
6 rum radhus på Trädgårdsmästarevägen 39 Strömsbro, Gävle kommun - bild 2
6 rum radhus på Trädgårdsmästarevägen 39 Strömsbro, Gävle kommun - bild 3
6 rum radhus på Trädgårdsmästarevägen 39 Strömsbro, Gävle kommun - bild 4
6 rum radhus på Trädgårdsmästarevägen 39 Strömsbro, Gävle kommun - bild 5

Trädgårdsmästarevägen 39

Radhus
Strömsbro, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
2 595 000 kr
120 m²
6 rum
6 700 kr/mån
21 625 kr/m²

Varmt välkomna till detta välplanerade och stilrena bostadsrättsradhus om 120 kvm i populära Strömsbro. Radhuset stod klart för inflytt våren 2022 och är mer eller mindre i nyskick. Optimal planlösning med de sociala ytorna på entréplan och upp till fyra sovrum samt ett allrum på övre plan. Genomgående hög standard med bland annat vattenburen golvvärme på både entré- och övre plan. Altan och…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Brynäs, Gävle kommun

Hillmansgatan 15C

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
1 095 000 kr
45 m²
1 rum
vån 1/3
2 765 kr/mån
24 333 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
4 rum lägenhet på Gustavsgatan 6  Centralt, Gävle kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Gustavsgatan 6  Centralt, Gävle kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Gustavsgatan 6  Centralt, Gävle kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Gustavsgatan 6  Centralt, Gävle kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Gustavsgatan 6  Centralt, Gävle kommun - bild 5

Gustavsgatan 6

Lägenhet
Centralt, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
2 795 000 kr
117,5 m²
4 rum
vån 1/3
7 589 kr/mån
23 787 kr/m²

Varmt välkomna till denna mycket fina fyra om hela 117,5 kvm belägen på bottenvåningen i omtyckta Brf Borgmästargården. Lägenheten har under 2019/2020 smakfullt renoverats och är idag i mycket gott skick. Ljus och rymlig lägenhet med generös takhöjd och höga fönster. Vardagsrum i fil med köket som erbjuder öppna och mycket generösa sällskapsytor. Modernt kök i stilren design med tillhörande…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
7 rum fritidshus på Harivägen 56 Axmar, Gävle kommun - bild 1
7 rum fritidshus på Harivägen 56 Axmar, Gävle kommun - bild 2
7 rum fritidshus på Harivägen 56 Axmar, Gävle kommun - bild 3
7 rum fritidshus på Harivägen 56 Axmar, Gävle kommun - bild 4
7 rum fritidshus på Harivägen 56 Axmar, Gävle kommun - bild 5

Harivägen 56

Fritidshus
Axmar, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
5 995 000 kr
140 m²
7 rum
3 295 m² tomt

Enastående belägen fastighet med strandtomt i Finnharsfjärden, Axmar! Nu saluförs detta väl tilltagna fritidshus som med enkelhet kan användas som permanentboende i fantastiskt havsnära läge. Boningshus om 5 sovrum, rymligt kök, socialt vardagsrum med spisinsats för extra mysfaktor samt en mycket trevlig vy över havets inlopp, allt detta disponerat 140kvm. Bostaden erbjuder 2 badrum samt en extra…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Centralt, Gävle kommun

Hattmakargatan 12 B

Lägenhet
Centralt, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
1 750 000 kr
67,5 m²
2 rum
vån 1/3
4 631 kr/mån
25 926 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
2 rum lägenhet på Untragatan 2A Söder, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Untragatan 2A Söder, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Untragatan 2A Söder, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Untragatan 2A Söder, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Untragatan 2A Söder, Gävle kommun - bild 5

Untragatan 2A

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
1 350 000 kr
48,5 m²
2 rum
vån 1
2 600 kr/mån
27 835 kr/m²

Välkommen till denna smakfullt renoverade och genomgående tvårummare om 48 välplanerade kvadratmeter – en bostad som förenar charm, funktion och stil! Här bor du bekvämt på första våningen med fönster i tre väderstreck, vilket ger ett fantastiskt ljusinsläpp och en härlig känsla av rymd. Lägenheten bjuder på vackra och ljusa trägolv, högt i tak och en fungerande öppen spis som höjer mysfaktorn…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Söder, Gävle kommun

Kålhagsgatan 2

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
665 000 kr
19,6 m²
1 rum
vån 4/5
1 576 kr/mån
33 929 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Björke, Gävle kommun

Ickorrbacken 7A

Radhus
Björke, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
1 395 000 kr
75,5 m²
3 rum
5 621 kr/mån
18 477 kr/m²
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
8 rum radhus på Södra Järvstavägen 131 A Gävle, Gävle kommun - bild 1
8 rum radhus på Södra Järvstavägen 131 A Gävle, Gävle kommun - bild 2
8 rum radhus på Södra Järvstavägen 131 A Gävle, Gävle kommun - bild 3
8 rum radhus på Södra Järvstavägen 131 A Gävle, Gävle kommun - bild 4
8 rum radhus på Södra Järvstavägen 131 A Gävle, Gävle kommun - bild 5

Södra Järvstavägen 131 A

Radhus
Gävle, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
5 250 000 kr
195 + 20 m²
8 rum
657 m² tomt

Unik möjlighet att förvärva ett arkitektritat gavelradhus om 195+20 välplanerade kvm. Huset är precis färdigställt och du/ni blir de första att flytta in. Genomgående fina materialval och sober färgsättning. Entréplan med kök och vardagsrum i öppen planlösning. Utgång till altan och baksida med härlig utsikt över åkrarna och sol från lunch till solnedgång. Stilrent kök från HTH med tillhörande…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Sjöäng, Gävle kommun

Sjöängsvägen 6

Övrigt
Sjöäng, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
795 000 kr
58 m²
1 982 kr/mån
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

Visar 101 - 110 av 110