Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Mäklare Linus Lindqvist

Linus Lindqvist

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ormbärsvägen 21, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 16 feb. 2026

Ormbärsvägen 21

Villa
Sätra, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

128+128 m²

5 rum

951 m²

Slutpris 2 575 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026

Eldaregränd 8

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

119,5 m²

4 rum

7 124 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 850 000 kr-4 %

32 218 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Toppsockergränd 14, Gävle Strand, Gävle kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Toppsockergränd 14

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

47 m²

2 rum

3 039 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-5 %

39 362 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Stuvaregatan 50, Gävle Strand, Gävle kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Stuvaregatan 50

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

64 m²

2 rum

4 921 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-5 %

32 031 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Femte Tvärgatan 32 A, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Femte Tvärgatan 32 A

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

66 m²

3 rum

2 588 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr-2 %

21 136 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Brändströmsgatan 1 A, Centralt, Gävle kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Brändströmsgatan 1 A

Lägenhet
Centralt, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

22,5 m²

1 rum

2 224 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-6 %

28 889 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Lertäktsvägen 10, Hemlingby, Gävle kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Lertäktsvägen 10

Villa
Hemlingby, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

194+107 m²

4 rum

1 033 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 825 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026

Gaddaborgsvägen 31

Radhus
Valbo, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

169 m²

7 rum

425 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 150 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Falkvägen 21, Sörby, Gävle kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Falkvägen 21

Villa
Sörby, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

99+117 m²

4 rum

756 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Videvägen 13, Fridhem, Gävle kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Videvägen 13

Villa
Fridhem, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

110+80 m²

4 rum

1 012 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 025 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Skolvägen 10 A, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Skolvägen 10 A

Lägenhet
Valbo, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

76 m²

3 rum

5 001 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 670 000 kr-5 %

21 974 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026

Ordslingan 18 B

Radhus
Södra Hemlingby, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

101 m²

5 rum

6 388 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

23 762 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Norra Kungsgatan 33 A, Centralt, Gävle kommun
  • Såld 9 jan. 2026

Norra Kungsgatan 33 A

Lägenhet
Centralt, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

114 m²

4 rum

6 148 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-2 %

24 561 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Sjöängsvägen 6, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 23 dec. 2025

Sjöängsvägen 6

Övrigt
Bomhus, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

94 m²

3 212 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Stuvaregatan 36C, Gävle Strand, Gävle kommun
  • Såld 23 dec. 2025

Stuvaregatan 36C

Radhus
Gävle Strand, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

112+45 m²

5 rum

86 m²
  • Balkong

Slutpris 5 500 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Brunnsgatan 66, Söder, Gävle kommun
  • Såld 23 dec. 2025

Brunnsgatan 66

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

27 m²

1 rum

1 199 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr-15 %

40 741 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Långbackavägen 139, Södra Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Långbackavägen 139

Radhus
Södra Bomhus, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

129+75 m²

5 rum

240 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Norra Skeppargatan 4, Centralt, Gävle kommun
  • Såld 20 dec. 2025

Norra Skeppargatan 4

Lägenhet
Centralt, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

83,5 m²

3 rum

4 752 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-6 %

29 940 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Bygränsvägen 12 G, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Bygränsvägen 12 G

Radhus
Gävle, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

116+54 m²

4 rum

177 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Södra Slottsgatan 22 C, Söder, Gävle kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Södra Slottsgatan 22 C

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

76 m²

3 rum

3 997 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

25 658 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Nedre Arbetshusgatan 76 D, Söder, Gävle kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Nedre Arbetshusgatan 76 D

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

74,5 m²

3 rum

3 535 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 662 500 kr-2 %

22 315 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Albackavägen 24, Sälgsjön, Gävle kommun
  • Såld 11 dec. 2025

Albackavägen 24

Villa
Sälgsjön, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

83 m²

4 rum

541 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 550 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Rallarrosvägen 4 G, Lindbacka, Gävle kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Rallarrosvägen 4 G

Radhus
Lindbacka, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

130 m²

4 rum

260 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 295 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Skogsstjärnevägen 15, Lindbacka, Gävle kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Skogsstjärnevägen 15

Villa
Lindbacka, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

226+53 m²

7 rum

1 267 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 850 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Trädgårdsvägen 2, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 2 dec. 2025

Trädgårdsvägen 2

Villa
Valbo, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

138+25 m²

4 rum

1 053 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

Visar 26 - 50 av 110