Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Falun
Mäklare Helena Leonardsson

Helena Leonardsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Herrhagsvägen 285, Slätta, Falu kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Herrhagsvägen 285

Radhus
Slätta, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

136 m²

5 rum

229 m²

Slutpris 3 310 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Bengtsheden 269, Bengtsheden, Falu kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Bengtsheden 269

Villa
Bengtsheden, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

130 m²

5 rum

2 985 m²

Slutpris 3 975 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svärdsjögatan 12B, Centrum, Falu kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Svärdsjögatan 12B

Lägenhet
Centrum, Falu kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

36,5 m²

1 rum

2 266 kr/mån

Slutpris 1 200 000 kr-4 %

32 877 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falun
Svensk Fastighetsförmedling Falun

Visar 51 - 53 av 53