Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Mäklare Hampus Sevholt

Hampus Sevholt

Om mig

Jag är registrerad fastighetsmäklare med stark lokal förankring i Falkenberg, där jag också är född och uppvuxen. Med engagemang, lyhördhet och god lokalkännedom hjälper jag dig att göra en trygg och lyckad bostadsaffär. Min bakgrund inom sport har gett mig driv, målmedvetenhet och en vilja att hitta de bästa lösningarna för både säljare och köpare. Hör gärna av dig – jag ser fram emot att hjälpa dig vidare!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Holgersgatan 4D, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HampusSevholt

Holgersgatan 4D

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

54 m²

2 rum

5 612 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 070 000 kr-2 %

19 815 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HampusSevholt

Rimmarevägen 54B

Radhus
Tröingeberg, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

100 m²

3 rum

391 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

Visar alla 2