Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Emanuel Birkes väg 5, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Emanuel Birkes väg 5

Lägenhet
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

66 m²

2 rum

6 361 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 195 000 kr-20 %

18 106 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Hanvedens Allé 37, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Hanvedens Allé 37

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

32,8 m²

2 rum

2 464 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

38 110 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Fridhemsvägen 13, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Fridhemsvägen 13

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

130+15 m²

5 rum

369 m²

Slutpris 4 500 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Prästkragestigen 3, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Prästkragestigen 3

Radhus
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

177 m²

7 rum

546 m²

Slutpris 4 150 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Kvällsvägen 10, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Kvällsvägen 10

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

118 m²

5 rum

7 150 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 110 000 kr-3 %

26 356 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Murgrönsvägen 2C, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Murgrönsvägen 2C

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

43 m²

2 rum

4 626 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

38 372 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Barkvägen 16, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 16 aug. 2025

Barkvägen 16

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

120 m²

5 rum

403 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 250 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Solskensvägen 15, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Solskensvägen 15

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

63 m²

2 rum

5 166 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 920 000 kr+13 %

30 476 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Olvonvägen 3, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Olvonvägen 3

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

112 m²

7 rum

920 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 640 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Tumba Torg 107, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 26 jul. 2025

Tumba Torg 107

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

41 m²

2 rum

3 177 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 265 000 kr-2 %

30 854 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Rådjursvägen 51, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Rådjursvägen 51

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

134 m²

5 rum

244 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 170 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Rönningevägen 39, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Rönningevägen 39

Villa
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

112+109 m²

4 rum

1 063 m²

Slutpris 4 750 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Salemsvägen 1, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Salemsvägen 1

Lägenhet
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

73 m²

2 rum

4 076 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 095 000 kr-3 %

42 397 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Skarpbrunnavägen 13, Norsborg, Botkyrka kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Skarpbrunnavägen 13

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

45,5 m²

1,5 rum

4 519 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-18 %

19 780 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Fjärilstigen 29, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Fjärilstigen 29

Radhus
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

122+38 m²

6 rum

305 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Tullingebergsvägen 12A, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Tullingebergsvägen 12A

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

42 m²

1 rum

3 503 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

33 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Katrinebergsvägen 131, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Katrinebergsvägen 131

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

145 m²

5 rum

7 297 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 900 000 kr-2 %

26 897 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Tullingebergsvägen 9, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Tullingebergsvägen 9

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

56,5 m²

2 rum

3 644 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

32 743 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Grödingevägen 20B, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 14 jun. 2025

Grödingevägen 20B

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

85,5 m²

3 rum

6 309 kr/mån

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

25 673 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Bernströmsvägen 36A, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Bernströmsvägen 36A

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

121+17 m²

5 rum

869 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 500 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Grytstigen 15, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Grytstigen 15

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

92 m²

4 rum

115 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr-16 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Kornvägen 5, Norsborg, Botkyrka kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Kornvägen 5

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

58,5 m²

2 rum

4 451 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

22 137 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Bistigen 37, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Bistigen 37

Radhus
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

105 m²

4 rum

440 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 650 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Friparksvägen 2

Tomt
Brantbrink, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

1 163 m²

Slutpris 1 950 000 kr-44 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Höjdvägen 6, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 1 jun. 2025

Höjdvägen 6

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

241+51 m²

7 rum

874 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 300 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

Visar 101 - 125 av 138