Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Mäklare My Dahling

My Dahling

Om mig

Jag har jobbat som fastighetsmäklare på Svensk Fastighetsförmedling sedan 2015 och jag fullkomligen ÄLSKAR mitt jobb! Som mäklare får jag inte glömma bort att en bostadsaffär är bland det största en människa genomför i sitt liv. Det kommer aldrig att bli vardag för mig! Jag kommer att behandla varje affär med samma oändliga omsorg och engagemang, för det är så jag kommer att lyckas!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hummelgatan 6D, Östermalm, Borlänge kommun
  • Såld 30 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Hummelgatan 6D

Lägenhet
Östermalm, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

103,7 m²

3 rum

4 792 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

21 167 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Sockenvägen 138B, Örjansgården, Borlänge kommun
  • Såld 30 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Sockenvägen 138B

Lägenhet
Örjansgården, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

79 m²

3 rum

4 200 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

17 658 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Buskåkersvägen 9A, Buskåker, Borlänge kommun
  • Såld 27 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Buskåkersvägen 9A

Lägenhet
Buskåker, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

76 m²

3 rum

5 231 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-9 %

20 395 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Tolvmilavägen 120, Hönsarvet, Borlänge kommun
  • Såld 14 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Tolvmilavägen 120

Villa
Hönsarvet, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

150+60 m²

4 rum

881 m²

Slutpris 450 000 kr-50 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Engelbrektsgatan 28D, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 12 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Engelbrektsgatan 28D

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

41 m²

1 rum

2 873 kr/mån

Slutpris 725 000 kr+4 %

17 683 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Moråkersvägen 6, Gylle, Borlänge kommun
  • Såld 8 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Moråkersvägen 6

Villa
Gylle, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

93+90 m²

4 rum

876 m²

Slutpris 2 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Honefsgatan 13, Hönsarvet, Borlänge kommun
  • Såld 3 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Honefsgatan 13

Villa
Hönsarvet, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

210+13 m²

5 rum

  • Uteplats

Slutpris 2 895 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Gimsbärke 402, Gimsbärke, Borlänge kommun
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Gimsbärke 402

Villa
Gimsbärke, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

158+40 m²

5 rum

2 065 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Hedgatan 5F, Romme, Borlänge kommun
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Hedgatan 5F

Lägenhet
Romme, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

58 m²

2 rum

4 611 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 735 000 kr-2 %

12 672 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Löjtnantsgatan 11, Gylletäppan, Borlänge kommun
  • Såld 14 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Löjtnantsgatan 11

Lägenhet
Gylletäppan, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

80,2 m²

3 rum

4 152 kr/mån

Slutpris 1 225 000 kr-9 %

15 274 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Hagavägen 45, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 1 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Hagavägen 45

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

44,5 m²

1,5 rum

3 016 kr/mån

Slutpris 625 000 kr-10 %

14 045 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Falkgatan 12, Övre Tjärna, Borlänge kommun
  • Såld 27 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Falkgatan 12

Villa
Övre Tjärna, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

150 m²

4 rum

1 163 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Hagavägen 27, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 23 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Hagavägen 27

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

28,5 m²

1 rum

1 861 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 590 000 kr-1 %

20 702 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Allfarvägen 95C, Bullermyren, Borlänge kommun
  • Såld 17 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Allfarvägen 95C

Lägenhet
Bullermyren, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

79 m²

3 rum

4 908 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

13 924 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Industrigatan 21, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 14 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Industrigatan 21

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

68 m²

3 rum

4 259 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr-12 %

16 176 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Slingergatan 15, Nedre Tjärna, Borlänge kommun
  • Såld 8 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Slingergatan 15

Villa
Nedre Tjärna, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

105+156 m²

5 rum

1 025 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Toftvägen 4, Årby, Borlänge kommun
  • Såld 8 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Toftvägen 4

Radhus
Årby, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

132 m²

5 rum

766 m²

Slutpris 1 400 000 kr-17 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Häradsvägen 30B, Östermalm, Borlänge kommun
  • Såld 25 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Häradsvägen 30B

Lägenhet
Östermalm, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

47 m²

1 rum

2 924 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 800 000 kr-6 %

17 021 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Bragegatan 14, Forssa Centrum, Borlänge kommun
  • Såld 20 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Bragegatan 14

Lägenhet
Forssa Centrum, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

20,5 m²

1 rum

1 535 kr/mån

Slutpris 420 000 kr-7 %

20 488 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Lövsångargatan 15, Mjälga, Borlänge kommun
  • Såld 20 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Lövsångargatan 15

Radhus
Mjälga, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

101+65 m²

4 rum

510 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Jutmorsgatan 5, Åselby, Borlänge kommun
  • Såld 19 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Jutmorsgatan 5

Villa
Åselby, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

96+96 m²

4 rum

1 107 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Löjtnantsgatan 14, Gylletäppan, Borlänge kommun
  • Såld 16 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Löjtnantsgatan 14

Lägenhet
Gylletäppan, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

19,8 m²

1 rum

1 375 kr/mån

Slutpris 470 000 kr-5 %

23 737 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Hagavägen 1C

Lägenhet
Dagny, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

60,5 m²

2 rum

3 399 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 125 000 kr-6 %

18 595 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Porfyrgatan 36, Övre Forssa, Borlänge kommun
  • Såld 8 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Porfyrgatan 36

Villa
Övre Forssa, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

180+15 m²

840 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 925 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Snöågatan 12B, Forssa, Borlänge kommun
  • Såld 27 jun. 2025
profilfoto på mäklare
MyDahling

Snöågatan 12B

Lägenhet
Forssa, Borlänge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

76 m²

3 rum

4 064 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-11 %

11 184 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borlänge
Svensk Fastighetsförmedling Borlänge

Visar 51 - 75 av 86