Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Borås
Mäklare Victoria Reichel

Victoria Reichel

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026

Torgilsgatan 16A

Lägenhet
Norrmalm, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

37 m²

1 rum

2 610 kr/mån

Slutpris 940 000 kr-6 %

25 405 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Krokusvägen 16, Dalsjöfors, Borås kommun
  • Såld 28 mar. 2026

Krokusvägen 16

Villa
Dalsjöfors, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

175+49 m²

8 rum

938 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 350 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Skogshyddegatan 46, Borås, Borås kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Skogshyddegatan 46

Lägenhet
Borås, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

72 m²

3 rum

4 900 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-6 %

14 583 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Solängsvägen 5, Målsryd, Borås kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Solängsvägen 5

Villa
Målsryd, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

71+71 m²

5 rum

943 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Torgilsgatan 16C, Norrmalm, Borås kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Torgilsgatan 16C

Lägenhet
Norrmalm, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

72 m²

3 rum

4 908 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 725 000 kr-4 %

23 958 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Krokdalsvägen 100, Bollebygd, Bollebygds kommun
  • Såld 2 feb. 2026

Krokdalsvägen 100

Radhus
Bollebygd, Bollebygds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

100 m²

4 rum

148 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Bullerbygatan 7, Viared, Borås kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Bullerbygatan 7

Lägenhet
Viared, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

75 m²

3 rum

4 988 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

26 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Nolhagagatan 49, Sjöbo, Borås kommun
  • Såld 20 jan. 2026

Nolhagagatan 49

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

72 m²

3 rum

4 412 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 750 000 kr-21 %

10 417 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Ryaborgsvägen 9B, Borås, Borås kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Ryaborgsvägen 9B

Villa
Borås, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

180+40 m²

6 rum

946 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Eldhusgatan 16, Borås, Borås kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Eldhusgatan 16

Radhus
Borås, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

102+35 m²

4 rum

321 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Bygdevägen 10, Bollebygd, Bollebygds kommun
  • Såld 14 dec. 2025

Bygdevägen 10

Villa
Bollebygd, Bollebygds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

171 m²

7 rum

980 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Berzeliigatan 13, Centralt, Borås kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Berzeliigatan 13

Lägenhet
Centralt, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

74 m²

3 rum

5 746 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 475 000 kr-3 %

33 446 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Hillaredsgatan 13, Borås, Borås kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Hillaredsgatan 13

Radhus
Borås, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

116+30 m²

4 rum

167 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 255 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Färgargatan 1, Brämhult, Borås kommun
  • Såld 26 okt. 2025

Färgargatan 1

Villa
Brämhult, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

156+110 m²

7 rum

1 110 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Buregränd 8, Borås, Borås kommun
  • Såld 19 okt. 2025

Buregränd 8

Radhus
Borås, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

141 m²

5 rum

7 776 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-8 %

15 603 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Thyra Uhlins väg 5A, Bollebygd, Bollebygds kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Thyra Uhlins väg 5A

Radhus
Bollebygd, Bollebygds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

110 m²

5 rum

7 865 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr±0 %

25 909 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Nedre Häljaredsvägen 10, Dalsjöfors, Borås kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Nedre Häljaredsvägen 10

Villa
Dalsjöfors, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

110+110 m²

7 rum

1 727 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 075 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Balladgatan 16, Hestra, Borås kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Balladgatan 16

Lägenhet
Hestra, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

61 m²

2 rum

4 626 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr+6 %

32 787 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Sjöbo sommarstad 25 - Nytt höstpris!, Borås, Borås kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Sjöbo sommarstad 25 - Nytt höstpris!

Fritidshus
Borås, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

33+10 m²

2 rum

320 m²
  • Uteplats

Slutpris 325 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Ekgatan 20, Brämhult, Borås kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Ekgatan 20

Villa
Brämhult, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

120+80 m²

6 rum

1 407 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 625 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Ekängsgatan 21, Sjöbo, Borås kommun
  • Såld 9 aug. 2025

Ekängsgatan 21

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

82 m²

3 rum

5 645 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-4 %

11 585 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Färgargatan 23B, Brämhult, Borås kommun
  • Såld 27 jul. 2025

Färgargatan 23B

Villa
Brämhult, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

150 m²

5 rum

995 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 250 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Vindelgatan 28, Byttorp, Borås kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Vindelgatan 28

Lägenhet
Byttorp, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

54 m²

2 rum

3 963 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 280 000 kr-10 %

23 704 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svanvägen 20, Svaneholm, Borås kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Svanvägen 20

Villa
Svaneholm, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

90+60 m²

4 rum

1 028 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås
Norrgatan 12, Borås, Borås kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Norrgatan 12

Lägenhet
Borås, Borås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Borås

70 m²

3 rum

5 184 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-12 %

30 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Borås
Svensk Fastighetsförmedling Borås

Visar alla 25