Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Mäklare Pär Tynell

Pär Tynell

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Templarvägen 7, Ren, Bollnäs kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Templarvägen 7

Villa
Ren, Bollnäs kommun

95+25 m²

5 rum

1 034 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Vintervägen 5, Brånan, Bollnäs kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Vintervägen 5

Villa
Brånan, Bollnäs kommun

110+110 m²

4 rum

1 125 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Staketkroken 11, Granberg, Bollnäs kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Staketkroken 11

Villa
Granberg, Bollnäs kommun

134+28 m²

5 rum

854 m²

Slutpris 2 250 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Hans-Jonsvägen 28, Arbrå, Bollnäs kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Hans-Jonsvägen 28

Villa
Arbrå, Bollnäs kommun

108+5 m²

4 rum

1 104 m²
  • Uteplats

Slutpris 975 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Norrby 413, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Norrby 413

Gård/Skog
Alfta, Ovanåkers kommun

150+45 m²

5 rum

4,7 ha
  • Balkong

Slutpris 2 550 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Gärdesgatan 16B, Gärdet, Bollnäs kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Gärdesgatan 16B

Lägenhet
Gärdet, Bollnäs kommun

51 m²

2 rum

4 232 kr/mån

Slutpris 180 000 kr-39 %

3 529 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Tomtavägen 4A, Arbrå, Bollnäs kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Tomtavägen 4A

Villa
Arbrå, Bollnäs kommun

120+78 m²

5 rum

1 201 m²
  • Uteplats

Slutpris 595 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Alftavägen 4A, Tågmästaren, Bollnäs kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Alftavägen 4A

Lägenhet
Tågmästaren, Bollnäs kommun

40 m²

1 rum

2 531 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 450 000 kr-9 %

11 250 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Hällagatan 10, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Hällagatan 10

Villa
Kilafors, Bollnäs kommun

123+90 m²

5 rum

985 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 650 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Växbovägen 96, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Växbovägen 96

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun

78+109 m²

4 rum

1 512 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-19 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Eriknäsbo 4211, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Eriknäsbo 4211

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun

170 m²

7 rum

1,9 ha

Slutpris 1 925 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Norrby 271, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Norrby 271

Fritidshus
Alfta, Ovanåkers kommun

75 m²

2 rum

4 350 m²

Slutpris 195 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Änga Vinkällan 4055, Änga, Bollnäs kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Änga Vinkällan 4055

Fritidshus
Änga, Bollnäs kommun

99 m²

3 rum

1 290 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 300 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Öjung 241

Fritidshus
Edsbyn, Ovanåkers kommun

119+24 m²

4 rum

1 316 m²
  • Uteplats

Slutpris 790 000 kr-21 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Hårga 1372, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Hårga 1372

Villa
Kilafors, Bollnäs kommun

170 m²

5 rum

2 378 m²

Slutpris 3 000 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Freluga 4606, Freluga, Bollnäs kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Freluga 4606

Villa
Freluga, Bollnäs kommun

127+150 m²

4 rum

1 868 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Karsjö Linvägen 5, Karsjö, Ljusdals kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Karsjö Linvägen 5

Fritidshus
Karsjö, Ljusdals kommun

27 m²

1 rum

727 m²

Slutpris 1 550 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Tjärnbergsgatan 1, Höglunda, Bollnäs kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Tjärnbergsgatan 1

Villa
Höglunda, Bollnäs kommun

190+52 m²

5 rum

922 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 035 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Östra Höle 9275

Villa
Rengsjö, Bollnäs kommun

230 m²

7 rum

1 487 m²

Slutpris 4 250 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Björktjäravägen 23, Björktjära, Bollnäs kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Björktjäravägen 23

Villa
Björktjära, Bollnäs kommun

120 m²

5 rum

883 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 875 000 kr-25 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Görtsbo 8112, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Görtsbo 8112

Fritidshus
Bollnäs, Bollnäs kommun

40+28 m²

2 rum

2 130 m²

Slutpris 1 400 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Hänsjövägen 6, Granberg, Bollnäs kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Hänsjövägen 6

Villa
Granberg, Bollnäs kommun

90+64 m²

4 rum

1 556 m²
  • Uteplats

Slutpris 750 000 kr+26 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Alftavägen 2C, Tågmästaren, Bollnäs kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Alftavägen 2C

Lägenhet
Tågmästaren, Bollnäs kommun

62 m²

2 rum

3 223 kr/mån

Slutpris 1 250 000 kr+5 %

20 161 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Växsjö Knåpbovägen 1963, Lottefors, Bollnäs kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Växsjö Knåpbovägen 1963

Gård/Skog
Lottefors, Bollnäs kommun

81+39 m²

3 rum

4,5 ha

Slutpris 1 310 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
HÄRNEBOSJÖN, Holmsveden, Söderhamns kommun
  • Såld 30 jun. 2025

HÄRNEBOSJÖN

Fritidshus
Holmsveden, Söderhamns kommun

40 m²

3 rum

1 145 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs

Visar 1 - 25 av 32