Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Boden
Mäklare Andre Widenrot

Andre Widenrot

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ravinvägen 18, Boden, Bodens kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Ravinvägen 18

Villa
Boden, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

88+41 m²

4 rum

1 106 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Björkgatan 2, Erikslund, Bodens kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Björkgatan 2

Villa
Erikslund, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

105+105 m²

4 rum

1 194 m²

Slutpris 1 850 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Agatvägen 19B, Heden, Bodens kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Agatvägen 19B

Villa
Heden, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

110+24 m²

4 rum

1 738 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Instrumentvägen 35, Hamptjärnmoran, Bodens kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Instrumentvägen 35

Villa
Hamptjärnmoran, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

130+28 m²

4 rum

911 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 825 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Kungsgatan 19, Centrum, Bodens kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Kungsgatan 19

Lägenhet
Centrum, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

73,5 m²

3 rum

4 369 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr±0 %

18 367 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Degerbäckens by 38, Degerbäcken, Bodens kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Degerbäckens by 38

Gård/Skog
Degerbäcken, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

6 rum

109,6 ha
  • Uteplats

Slutpris 4 295 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Kusån 511, Kusån, Bodens kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Kusån 511

Villa
Kusån, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

43 m²

2 rum

2 746 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr+31 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Buddbyvägen 66, Buddbyn, Bodens kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Buddbyvägen 66

Villa
Buddbyn, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

112+60 m²

4 rum

1 350 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 095 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Grangatan 29, Erikslund, Bodens kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Grangatan 29

Villa
Erikslund, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

156+25 m²

5 rum

850 m²

Slutpris 2 550 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Norra Maranvägen 6, Sävastön, Bodens kommun
  • Såld 31 maj. 2025

Norra Maranvägen 6

Villa
Sävastön, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

159+67 m²

5 rum

1 427 m²

Slutpris 3 625 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Kommendörsgatan 23A, Centralt, Bodens kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Kommendörsgatan 23A

Lägenhet
Centralt, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

40,5 m²

1 rum

3 116 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 450 000 kr-9 %

11 111 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svartbyvägen 28A, Erikslund, Bodens kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Svartbyvägen 28A

Övrigt
Erikslund, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

328 m²

1 732 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 025 000 kr+21 %
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden
Brännagatan 7B, Centrum, Bodens kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Brännagatan 7B

Lägenhet
Centrum, Bodens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Boden

104,5 m²

4 rum

5 314 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr±0 %

14 354 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Boden
Svensk Fastighetsförmedling Boden

Visar 26 - 38 av 38