Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Bagarvägen 16

Villa
Bro, Upplands-Bro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

120+120 m²

9 rum

1 387 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Viktoriastigen 10, Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Viktoriastigen 10

Lägenhet
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

54 m²

2 rum

3 820 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 545 000 kr-6 %

28 611 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Älvkvarnsvägen 11

Villa
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

79+55 m²

6 rum

823 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Liljestigen 76

Lägenhet
Bro-Finnsta, Upplands-Bro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

77 m²

4 rum

5 038 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

19 481 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Björkvallen 23

Lägenhet
Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

55 m²

2 rum

4 204 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

32 727 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Södra Villavägen 20, Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Södra Villavägen 20

Villa
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

110+28 m²

3 rum

1 098 m²

Slutpris 3 100 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Viktoriastigen 49

Lägenhet
Bålsta - Centralt, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

80 m²

3 rum

5 507 kr/mån

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

28 688 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Kanalvägen 4B, Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Kanalvägen 4B

Radhus
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

96+4 m²

4 rum

Slutpris 2 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jul. 2025

Björkbackavägen 22

Villa
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

62 m²

5 rum

6 600 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Tickastigen 9, Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Tickastigen 9

Villa
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

115+5 m²

6 rum

225 m²

Slutpris 3 195 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Stämsviksvägen 11, Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Stämsviksvägen 11

Villa
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

51+7 m²

3 rum

1 202 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jun. 2025

Älvkvarnsvägen 24C

Lägenhet
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

42 m²

1 rum

3 437 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

35 714 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Gustavsborgvägen 6, Bro, Upplands-Bro kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Gustavsborgvägen 6

Gård/Skog
Bro, Upplands-Bro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

170+10 m²

6 rum

1,5 ha

Slutpris 4 650 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Kornettstigen 1, Kungsängen, Upplands-Bro kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Kornettstigen 1

Lägenhet
Kungsängen, Upplands-Bro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

98 m²

4 rum

6 546 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-8 %

22 449 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Hägervägen 7, Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Hägervägen 7

Villa
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

176 m²

6 rum

429 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

Visar 26 - 40 av 40