Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Arboga

Svensk Fastighetsförmedling Arboga

Till kontorets webbsida
Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vretvägen 30, Norr, Arboga kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Vretvägen 30

Villa
Norr, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

145 m²

6 rum

333 m²

Slutpris 1 500 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Österled 8B, Centralt, Arboga kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Österled 8B

Lägenhet
Centralt, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

52 m²

2 rum

4 180 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 245 000 kr-17 %

4 712 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Munkgatan 5, Arboga, Arboga kommun
  • Såld 28 sep. 2025

Munkgatan 5

Lägenhet
Arboga, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

43,5 m²

1 rum

3 210 kr/mån

Slutpris 220 000 kr-12 %

5 057 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Värhulta Själafrid, Arboga, Eskilstuna kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Värhulta Själafrid

Fritidshus
Arboga, Eskilstuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

54 m²

3 rum

1 401 m²

Slutpris 1 150 000 kr+16 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Herrgårdsgatan 31B, Centralt, Arboga kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Herrgårdsgatan 31B

Lägenhet
Centralt, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

52 m²

2 rum

4 258 kr/mån

Slutpris 320 000 kr+8 %

6 154 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Frösshammar 645, Arboga, Arboga kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Frösshammar 645

Fritidshus
Arboga, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

40 m²

2 rum

2 695 m²

Slutpris 310 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Kungsörsvägen 8E, Sjukhusgärdet, Arboga kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Kungsörsvägen 8E

Lägenhet
Sjukhusgärdet, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

106 m²

4 rum

5 516 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr-4 %

12 264 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Gravudden 101, Arboga, Arboga kommun
  • Såld 9 aug. 2025

Gravudden 101

Villa
Arboga, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

97+37 m²

5 rum

2 928 m²

Slutpris 3 790 000 kr+9 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Munkgatan 5, Centralt, Arboga kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Munkgatan 5

Lägenhet
Centralt, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

52 m²

2 rum

3 657 kr/mån

Slutpris 410 000 kr+9 %

7 885 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Rölö 14, Kolsva, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Rölö 14

Villa
Kolsva, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

82+51 m²

3 rum

2 078 m²

Slutpris 950 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Åkersbergsvägen 22, Centralt, Arboga kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Åkersbergsvägen 22

Villa
Centralt, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

143 m²

6 rum

565 m²

Slutpris 3 850 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Anders Johanssons gata 24E, Sjukhusgärdet, Arboga kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Anders Johanssons gata 24E

Radhus
Sjukhusgärdet, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

86+44 m²

4 rum

128 m²

Slutpris 975 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Kapellgatan 17F, 17G och 17H, Centralt, Arboga kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Kapellgatan 17F, 17G och 17H

Villa
Centralt, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

415 m²

12 rum

614 m²

Slutpris 5 400 000 kr+11 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Österled 1 A, Arboga, Arboga kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Österled 1 A

Lägenhet
Arboga, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

50 m²

2 rum

3 989 kr/mån

Slutpris 310 000 kr+5 %

6 200 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Granitvägen 19, Brattberget, Arboga kommun
  • Såld 6 jul. 2025

Granitvägen 19

Villa
Brattberget, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

103+100 m²

4 rum

753 m²

Slutpris 1 500 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Österled 1A, Centralt, Arboga kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Österled 1A

Lägenhet
Centralt, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

38 m²

1 rum

3 087 kr/mån

Slutpris 110 000 kr-19 %

2 895 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Herrgårdsgatan 29a, Centralt, Arboga kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Herrgårdsgatan 29a

Lägenhet
Centralt, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

52 m²

2 rum

4 366 kr/mån

Slutpris 275 000 kr-7 %

5 288 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Öknäs Gammelgården 131, Högsjön, Arboga kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Öknäs Gammelgården 131

Villa
Högsjön, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

136 m²

5 rum

4 293 m²

Slutpris 2 200 000 kr-21 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Snarhemsvägen 13, Arboga, Arboga kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Snarhemsvägen 13

Radhus
Arboga, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

122+35 m²

5 rum

262 m²

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Linnästäppsvägen 20, Hästnäs, Arboga kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Linnästäppsvägen 20

Villa
Hästnäs, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

88+8 m²

4 rum

1 769 m²

Slutpris 2 850 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Hällarnavägen 6, Arboga, Arboga kommun
  • Såld 8 jun. 2025

Hällarnavägen 6

Fritidshus
Arboga, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

53+5 m²

424 m²

Slutpris 900 000 kr-31 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Ålhammarsvägen 20 & Utnäsvägen 5, Hällarna, Arboga kommun
  • Såld 1 jun. 2025

Ålhammarsvägen 20 & Utnäsvägen 5

Fritidshus
Hällarna, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

42+24 m²

3 rum

1 382 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 525 000 kr-27 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Knutsbergsvägen 7, Brattberget, Arboga kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Knutsbergsvägen 7

Villa
Brattberget, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

138 m²

6 rum

618 m²

Slutpris 2 425 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Österled 12B, Centralt, Arboga kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Österled 12B

Lägenhet
Centralt, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

51 m²

2 rum

4 076 kr/mån

Slutpris 285 000 kr±0 %

5 588 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Hällbacksvägen 69, Gullvivan, Arboga kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Hällbacksvägen 69

Lägenhet
Gullvivan, Arboga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

137,5 m²

5 rum

6 934 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

9 455 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Arboga
Svensk Fastighetsförmedling Arboga

Visar 26 - 50 av 52