Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Stekelvägen 47
Skånsta, Österåkers kommun
150+10 m²
6 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 3 695 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Skolvägen 7A, 4tr
Åkersberga, Österåkers kommun
88 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 850 000 kr+17 %
32 386 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

Spånlötsvägen 63
Åkersberga, Österåkers kommun
86 m²
3 rum
Slutpris 3 600 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Brytarvägen 1
Skärgårdsstad, Österåkers kommun
103+10 m²
4 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 3 525 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

Margretelundsvägen 73
Åkersberga, Österåkers kommun
81 m²
3 rum
Slutpris 6 750 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Danebovägen 9e
Ljusterö, Österåkers kommun
90,2 m²
3 rum
Slutpris 3 400 000 kr-10 %
37 694 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Svampvägen 45
Åkersberga, Österåkers kommun
56,8 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 2 150 000 kr±0 %
37 852 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Visar alla 7