Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Mäklare Mikaela Westerling

Mikaela Westerling

Om mig

Som mäklare är jag glad, driven och engagerad och avsätter alltid ordentligt med tid för varje objekt, jag prioriterar vår kommunikation och driver hela tiden försäljningsprocessen framåt. Jag vet att vara påläst och väl förberedd är förutsättningar för en lyckad affär. Jag är noggrann, lägger stor vikt vid detaljer och lämnar inget åt slumpen. Min ambition är att vi tillsammans ska nå bästa slutresultat. Varmt välkomna att kontakta mig så kan vi boka in ett första förutsättningslöst möte!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Slussbrovägen 4

Lägenhet
Centrala Åkersberga, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

65 m²

2 rum

4 371 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 710 000 kr-10 %

26 308 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Bergavägen 8J

Lägenhet
Centrala Åkersberga, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

47 m²

2 rum

3 866 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr±0 %

38 298 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Dansbanevägen 1

Lägenhet
Centrala Åkersberga, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

42 m²

2 rum

4 097 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

45 238 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Högbackavägen 20

Radhus
Åkersberga, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

120 m²

4 rum

192 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 dec. 2025

Norra Gårdslötsvägen 22

Villa
Åkersberga, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

112 m²

3 rum

3 355 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 650 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025

Klockarvägen 22

Radhus
Båtstorp, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

119+80 m²

4 rum

407 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Luffarbacken 10

Lägenhet
Åkersberga, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

62 m²

2 rum

4 852 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 875 000 kr-6 %

30 242 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Skolvägen 22B

Lägenhet
Centrala Åkersberga, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

65 m²

2 rum

4 408 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr-2 %

27 692 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 okt. 2025

Laddarvägen 5

Villa
Åkersberga, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

165+13 m²

7 rum

1 401 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 090 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Örsövägen 15

Fritidshus
Ljusterö, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

56 m²

4 rum

2 716 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-22 %
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Luffarbacken 10

Lägenhet
Åkersberga, Österåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

62 m²

2 rum

4 852 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 825 000 kr+2 %

29 435 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga
Svensk Fastighetsförmedling Åkersberga

Visar alla 11