Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lantjägarvägen 46B, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 26 jan. 2026

Lantjägarvägen 46B

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

70 m²

3 rum

6 036 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

21 429 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Djupviksvägen 8, Fiskarhagen, Botkyrka kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Djupviksvägen 8

Villa
Fiskarhagen, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

82+82 m²

4 rum

1 672 m²

Slutpris 3 800 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Tant Gröns väg 28, Uttran, Botkyrka kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Tant Gröns väg 28

Villa
Uttran, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

125 m²

5 rum

5 300 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Nyängsvägen 33, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Nyängsvägen 33

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

91 m²

4 rum

8 104 kr/mån

Slutpris 2 000 000 kr+8 %

21 978 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Sandavägen 1L, Grödinge, Botkyrka kommun
  • Såld 20 jan. 2026

Sandavägen 1L

Lägenhet
Grödinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

57,5 m²

2 rum

3 967 kr/mån

Slutpris 1 660 000 kr-8 %

28 870 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jan. 2026

Hanvedens Allé 33

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

75,6 m²

3 rum

5 679 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr-6 %

31 085 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Emanuel Birkes väg 6, Salem Centralt, Salems kommun
  • Såld 13 jan. 2026

Emanuel Birkes väg 6

Lägenhet
Salem Centralt, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

72 m²

3 rum

6 704 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

18 750 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Fjärilstigen 113, Salem, Salems kommun
  • Såld 12 jan. 2026

Fjärilstigen 113

Radhus
Salem, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

124+30 m²

5 rum

206 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Blåhakevägen 14, Grödinge, Botkyrka kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Blåhakevägen 14

Radhus
Grödinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

101+15 m²

5 rum

7 772 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 475 000 kr-1 %

24 505 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025

Runers väg 1

Villa
Uttran, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

236+154 m²

10 rum

1 405 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 200 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 dec. 2025

Ugglevägen 40

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

180+10 m²

6 rum

1 152 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Murarstigen 32, Salem, Salems kommun
  • Såld 10 dec. 2025

Murarstigen 32

Radhus
Salem, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

105 m²

4 rum

6 457 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr-8 %

21 905 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Kantarellstigen 45, Salem, Salems kommun
  • Såld 9 dec. 2025

Kantarellstigen 45

Radhus
Salem, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

120+30 m²

5 rum

574 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 795 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Segersjövägen 47, Uttran, Botkyrka kommun
  • Såld 16 nov. 2025

Segersjövägen 47

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

74 m²

3 rum

4 112 kr/mån

Slutpris 2 225 000 kr-3 %

30 068 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Ljunghem 1, Grödinge, Botkyrka kommun
  • Såld 12 nov. 2025

Ljunghem 1

Villa
Grödinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

118 m²

4 rum

2 547 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Scheelevägen 6, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Scheelevägen 6

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

95+94 m²

1 878 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Grytstigen 132, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Grytstigen 132

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

92 m²

4 rum

115 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 nov. 2025

Lantjägarvägen 116

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

119 m²

5 rum

9 756 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-16 %

13 445 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Strövarvägen 15D, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Strövarvägen 15D

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

53 m²

3 rum

4 000 kr/mån

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

36 792 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Månstorpsvägen 12, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Månstorpsvägen 12

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

40 m²

1,5 rum

2 703 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-2 %

35 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Kärrtuvevägen 1, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Kärrtuvevägen 1

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

183+42 m²

7 rum

1 330 m²

Slutpris 5 700 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Flottiljvägen 171, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Flottiljvägen 171

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

83 m²

3 rum

4 774 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr-3 %

32 530 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Sörgårdsvägen 77, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Sörgårdsvägen 77

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

112 m²

4 rum

177 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Traststigen 18, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Traststigen 18

Radhus
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

113+22 m²

4 rum

455 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svampstigen 97, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Svampstigen 97

Radhus
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

135 m²

5 rum

348 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 650 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

Visar 51 - 75 av 138