Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sala

Svensk Fastighetsförmedling Sala

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Stentorpet 133, Stentorpet, Sala kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Stentorpet 133

Fritidshus
Stentorpet, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

36 m²

3 rum

1 541 m²
  • Uteplats

Slutpris 785 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Nordankil Annelund 125, Möklinta, Sala kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Nordankil Annelund 125

Fritidshus
Möklinta, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

80+6 m²

4 rum

5 000 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 320 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Vållen 101, Sala, Sala kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Vållen 101

Villa
Sala, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

141+62 m²

6 rum

2 417 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr+18 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Ringgatan 40E, Kungsängen, Sala kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Ringgatan 40E

Lägenhet
Kungsängen, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

70 m²

3 rum

6 173 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-8 %

16 429 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Hushållargatan 10

Radhus
Bråstaborg, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

111+5 m²

4 rum

338 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Västerbykil 260, Västerbykil, Sala kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Västerbykil 260

Fritidshus
Västerbykil, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

58 m²

3 rum

2 043 m²
  • Uteplats

Slutpris 700 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Granitvägen 10A

Radhus
Runhällen, Heby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

94 m²

3 rum

Slutpris 440 000 kr

4 681 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Storgatan 6A, Centrum, Heby kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Storgatan 6A

Lägenhet
Centrum, Heby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

47,9 m²

2 rum

4 234 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 575 000 kr-3 %

12 004 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Kungsängsgatan 3A, Kungsängen, Sala kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Kungsängsgatan 3A

Lägenhet
Kungsängen, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

39 m²

1 rum

3 321 kr/mån

Slutpris 750 000 kr-6 %

19 231 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Rödmossa 102, Runhällen, Heby kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Rödmossa 102

Fritidshus
Runhällen, Heby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

87+8 m²

3 rum

4 393 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 210 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Mariebergsgatan 47, Turbo, Sala kommun
  • Såld 3 mar. 2026

Mariebergsgatan 47

Lägenhet
Turbo, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

90 m²

3 rum

5 604 kr/mån

Slutpris 1 600 000 kr+2 %

17 778 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Åby 502, Tärnsjö, Heby kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Åby 502

Gård/Skog
Tärnsjö, Heby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

290+69 m²

9 rum

34,5 ha
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 900 000 kr-18 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Kungsängsgatan 3A, Kungsängen, Sala kommun
  • Såld 26 jan. 2026

Kungsängsgatan 3A

Lägenhet
Kungsängen, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

57 m²

2 rum

4 657 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-21 %

16 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Broddbo 162, Broddbo, Sala kommun
  • Såld 7 jan. 2026

Broddbo 162

Gård/Skog
Broddbo, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

100+20 m²

4 rum

1,3 ha
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 575 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Grepvägen 10, Heby, Heby kommun
  • Såld 5 jan. 2026

Grepvägen 10

Villa
Heby, Heby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

129 m²

5 rum

831 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Östergårdsvägen 7, Salbohed, Sala kommun
  • Såld 30 dec. 2025

Östergårdsvägen 7

Villa
Salbohed, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

115+110 m²

3 rum

2 867 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Grusbanan 16, Grusbanan, Heby kommun
  • Såld 21 dec. 2025

Grusbanan 16

Villa
Grusbanan, Heby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

118 m²

4 rum

520 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 800 000 kr-18 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 dec. 2025

Lönngatan 2

Villa
Gärdesta, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

115+115 m²

4 rum

947 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Nykrogen 102, Västerfärnebo, Sala kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Nykrogen 102

Gård/Skog
Västerfärnebo, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

156 m²

6 rum

4,1 ha
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr-17 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025

Lingongatan 14

Villa
Skuggan, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

112+140 m²

4 rum

940 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr-17 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Gullvallavägen 10, Sala, Sala kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Gullvallavägen 10

Villa
Sala, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

114+157 m²

4 rum

2 327 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr+26 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Norrbygatan 22, Centrum, Sala kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Norrbygatan 22

Lägenhet
Centrum, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

82,5 m²

3 rum

5 159 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

15 758 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Grusåsvägen 1, Broddbo, Sala kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Grusåsvägen 1

Villa
Broddbo, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

186+93 m²

6 rum

1 527 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr+11 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Odingatan 43B, Sala, Sala kommun
  • Såld 16 nov. 2025

Odingatan 43B

Lägenhet
Sala, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

70,5 m²

3 rum

4 665 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr-7 %

18 369 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Granvägen 30, Sätra Brunn, Sala kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Granvägen 30

Villa
Sätra Brunn, Sala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sala

151+100 m²

6 rum

856 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Sala
Svensk Fastighetsförmedling Sala

Visar 1 - 25 av 58