Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Örebro

Svensk Fastighetsförmedling Örebro

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hjärstavägen 16M, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 12 maj. 2026

Hjärstavägen 16M

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

111 m²

4 rum

8 087 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

14 369 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Restalundsvägen 16F, Sörby - Eklunda, Örebro kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Restalundsvägen 16F

Lägenhet
Sörby - Eklunda, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

67 m²

2 rum

4 981 kr/mån

Slutpris 1 925 000 kr-8 %

28 731 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Slåttervägen 12, Nora, Nora kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Slåttervägen 12

Villa
Nora, Nora kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

141+47 m²

5 rum

873 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 375 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Fåsjöhyttan 442

Villa
Nora, Nora kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

65 m²

1 568 m²

Slutpris 1 400 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Metallvägen 15, Garphyttan, Örebro kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Metallvägen 15

Villa
Garphyttan, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

94+20 m²

4 rum

724 m²

Slutpris 1 600 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Stålvägen 10

Villa
Garphyttan, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

92+92 m²

5 rum

845 m²

Slutpris 2 525 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Gläntvägen 15, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 19 apr. 2026

Gläntvägen 15

Villa
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

99+81 m²

5 rum

637 m²

Slutpris 3 650 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Lillstugevägen 11

Villa
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

119+30 m²

6 rum

2 180 m²

Slutpris 4 275 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Oskarsparken 13, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Oskarsparken 13

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

44 m²

1,5 rum

3 179 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr-6 %

36 250 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Skäret 129, Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Skäret 129

Villa
Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

70 m²

3 rum

2 535 m²

Slutpris 820 000 kr+18 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Helgesta 321

Villa
Odensbacken, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

155+28 m²

7 rum

1 868 m²

Slutpris 2 695 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Lännäs-Stenkulla 214, Odensbacken, Örebro kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Lännäs-Stenkulla 214

Fritidshus
Odensbacken, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

58 m²

2 rum

2 300 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 445 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Irisgatan 42, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Irisgatan 42

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

84 m²

3 rum

5 493 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 040 000 kr+5 %

12 381 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Ingenjörsgatan 17A, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Ingenjörsgatan 17A

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

25 m²

1 rum

1 907 kr/mån

Slutpris 950 000 kr-5 %

38 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Värngatan 8, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Värngatan 8

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

85 m²

4 rum

5 486 kr/mån

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

24 647 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Kägelstigen 12, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Kägelstigen 12

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

99+50 m²

5 rum

5 681 kr/mån

Slutpris 3 850 000 kr-4 %

38 889 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Kasten Ottergatan 4, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Kasten Ottergatan 4

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

29 m²

1 rum

1 676 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr-16 %

36 207 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Hemängsvägen 2, Lillkyrka, Örebro kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Hemängsvägen 2

Villa
Lillkyrka, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

71+17 m²

3 rum

1 441 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Christinelundsvägen 27, Nora, Nora kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Christinelundsvägen 27

Villa
Nora, Nora kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

132+24 m²

6 rum

375 m²

Slutpris 1 895 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Snickartorpsvägen 8, Vedevåg, Lindesbergs kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Snickartorpsvägen 8

Villa
Vedevåg, Lindesbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

90+90 m²

4 rum

1 365 m²

Slutpris 1 050 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Restalundsvägen 59, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Restalundsvägen 59

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

78,2 m²

3 rum

4 626 kr/mån

Slutpris 2 225 000 kr-3 %

28 453 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Trumpetaregatan 13D, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Trumpetaregatan 13D

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

70,5 m²

3 rum

4 023 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr+3 %

25 532 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Fredsgatan 8, Örebro, Örebro kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Fredsgatan 8

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

81 m²

3 rum

5 405 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

29 568 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Lägervägen 17C, Nora, Nora kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Lägervägen 17C

Lägenhet
Nora, Nora kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

79 m²

3 rum

4 613 kr/mån

Slutpris 500 000 kr-5 %

6 329 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Ullersätters by Mellangården 306, Frövi, Lindesbergs kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Ullersätters by Mellangården 306

Villa
Frövi, Lindesbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

181+58 m²

7 rum

6 965 m²

Slutpris 1 425 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro

Visar 1 - 25 av 129