Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Visby

Svensk Fastighetsförmedling Visby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
3 rum villa på Valleängsvägen 4 Klintehamn, Gotlands kommun - bild 1
3 rum villa på Valleängsvägen 4 Klintehamn, Gotlands kommun - bild 2
3 rum villa på Valleängsvägen 4 Klintehamn, Gotlands kommun - bild 3
3 rum villa på Valleängsvägen 4 Klintehamn, Gotlands kommun - bild 4
3 rum villa på Valleängsvägen 4 Klintehamn, Gotlands kommun - bild 5

Valleängsvägen 4

Villa
Klintehamn, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
2 500 000 kr
99 + 70 m²
3 rum
2 449 m² tomt

På lugnt och trivsamt läge finner du detta hemtrevliga hus från 1938 om ca 100 kvm. Här möts du av en klassisk 30-talskaraktär med bevarade detaljer och en planlösning som bjuder in till umgänge. Entréplanet rymmer ljusa sällskapsytor där braskaminen skapar både värme och atmosfär under årets kallare månader. Två sovrum samt ett mysigt sovloft ger plats för familj eller gäster. Köket är…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Innerstad, Gotlands kommun

Kanngjutaregränd 4A

Lägenhet
Innerstad, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
6 995 000 kr
101,9 m²
4 rum
vån 1/2
8 228 kr/mån
68 646 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Väskinde, Gotlands kommun

Väskinde Dalaskog 235B

Tomt
Väskinde, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
1 190 000 kr
2 635 m²
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby
7 rum villa på Väskinde Starrvägen 23 Väskinde, Gotlands kommun - bild 1
7 rum villa på Väskinde Starrvägen 23 Väskinde, Gotlands kommun - bild 2
7 rum villa på Väskinde Starrvägen 23 Väskinde, Gotlands kommun - bild 3

Väskinde Starrvägen 23

Villa
Väskinde, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
5 850 000 kr
256 + 43 m²
7 rum
2 577 m² tomt
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Slite, Gotlands kommun

Boge Friggars 354

Tomt
Slite, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
1 200 000 kr
1 768 m²
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby
3 rum lägenhet på Gnisvärdsvägen 9B Gnisvärd, Gotlands kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Gnisvärdsvägen 9B Gnisvärd, Gotlands kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Gnisvärdsvägen 9B Gnisvärd, Gotlands kommun - bild 3

Gnisvärdsvägen 9B

Lägenhet
Gnisvärd, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
1 495 000 kr
99 m²
3 rum
6 604 kr/mån
15 101 kr/m²
Plus
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby
tomt på Vamlingbo Austre 965H Vamlingbo, Gotlands kommun - bild 1
tomt på Vamlingbo Austre 965H Vamlingbo, Gotlands kommun - bild 2
tomt på Vamlingbo Austre 965H Vamlingbo, Gotlands kommun - bild 3

Vamlingbo Austre 965H

Tomt
Vamlingbo, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
1 395 000 kr
2 544 m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby
tomt på Vamlingbo Austre 965G Vamlingbo, Gotlands kommun - bild 1
tomt på Vamlingbo Austre 965G Vamlingbo, Gotlands kommun - bild 2
tomt på Vamlingbo Austre 965G Vamlingbo, Gotlands kommun - bild 3

Vamlingbo Austre 965G

Tomt
Vamlingbo, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
1 395 000 kr
2 539 m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby
tomt på Sundre Västergårde 326 C Vamlingbo, Gotlands kommun - bild 1
tomt på Sundre Västergårde 326 C Vamlingbo, Gotlands kommun - bild 2
tomt på Sundre Västergårde 326 C Vamlingbo, Gotlands kommun - bild 3

Sundre Västergårde 326 C

Tomt
Vamlingbo, Gotlands kommun
Svensk Fastighetsförmedling Visby
900 000 kr
2 347 m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Visby
Svensk Fastighetsförmedling Visby

Visar 26 - 34 av 34