Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Malmö

Svensk Fastighetsförmedling Malmö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jun. 2025

Köpmansgatan 14

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

66,5 m²

2 rum

4 835 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 650 000 kr+9 %

9 774 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Kvartettgatan 48

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

80 m²

3 rum

6 038 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 350 000 kr-8 %

16 875 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Sundholmsgatan 26, Ön - Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Sundholmsgatan 26

Lägenhet
Ön - Limhamn, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

65 m²

2 rum

5 313 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-2 %

40 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Serenadgatan 52

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

99,5 m²

4 rum

5 775 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr-9 %

15 578 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Formgatan 30

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

89 m²

3 rum

5 370 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 900 000 kr-2 %

55 056 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Östra Varvsgatan 3 BC

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

43 m²

2 rum

3 924 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 030 000 kr-3 %

47 209 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025

Jakob Pers väg 2

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

60,5 m²

3 rum

5 662 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 700 000 kr-12 %

11 570 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Östra Varvsgatan 3BC

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

73 m²

3 rum

5 485 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr-6 %

51 370 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Barlastgatan 24

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

81,5 m²

3 rum

5 794 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr±0 %

41 104 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2025

Citadellsvägen 21B

Lägenhet
Citadellskajen, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

83 m²

2 rum

5 874 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr-2 %

55 422 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Vallmovägen 3A

Lägenhet
Tygelsjö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

81 m²

4 rum

8 096 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

30 802 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Björkgången 2

Fritidshus
Kölnans Fritidsby, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

37 m²

2 rum

312 m²
  • Uteplats

Slutpris 700 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2025

Kollegiegatan 7 B

Lägenhet
Nydala, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

76 m²

3 rum

4 085 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 010 000 kr+2 %

13 289 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

Visar 76 - 88 av 88