Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Flen

Svensk Fastighetsförmedling Flen

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Linnéastigen 45

Villa
Flen, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

39 m²

3 rum

Slutpris 1 200 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Parkgatan 12, Malmköping, Flens kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Parkgatan 12

Villa
Malmköping, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

141+57 m²

6 rum

1 079 m²

Slutpris 1 900 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Bettna-Ökna Kåvhult

Fritidshus
Bettna, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

86+20 m²

4 rum

4 553 m²

Slutpris 2 725 000 kr+9 %
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Vinkelgatan 1, Malmköping, Flens kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Vinkelgatan 1

Villa
Malmköping, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

111+100 m²

6 rum

746 m²

Slutpris 1 100 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Orrögatan 8D, Flen, Flens kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Orrögatan 8D

Lägenhet
Flen, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

102 m²

4 rum

6 933 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr-5 %

9 314 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Björklidsvägen 6

Villa
Flen, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

108+27 m²

4 rum

Slutpris 1 550 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 apr. 2026

Yxtaholm Höjdvägen 6

Villa
Flen, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

46+14 m²

3 rum

Slutpris 1 625 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Utsiktsvägen 107

Fritidshus
Flen, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

113 m²

3 rum

Slutpris 3 100 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Nygatan 38

Lägenhet
Sparreholm, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

64 m²

2 rum

Slutpris 250 000 kr

3 906 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Östertorpsvägen 7, Flen, Flens kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Östertorpsvägen 7

Villa
Flen, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

152 m²

7 rum

1 250 m²

Slutpris 2 000 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Mosstorp Marieberg, Flen, Flens kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Mosstorp Marieberg

Fritidshus
Flen, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

53+5 m²

3 rum

4 989 m²

Slutpris 3 000 000 kr+9 %
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Malmsjöberg Strandvägen 20, Malmköping, Flens kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Malmsjöberg Strandvägen 20

Fritidshus
Malmköping, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

50 m²

3 rum

1 749 m²

Slutpris 1 495 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Landsvägsgatan 44, Malmköping, Flens kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Landsvägsgatan 44

Villa
Malmköping, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

120 m²

3 rum

244 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 700 000 kr-18 %
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Fornbo Fornebovägen 26, Malmköping, Flens kommun
  • Såld 12 okt. 2025

Fornbo Fornebovägen 26

Fritidshus
Malmköping, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

78 m²

4 rum

2 025 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Töverstavägen 2, Flen, Flens kommun