Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Klippan

Svensk Fastighetsförmedling Klippan

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Söndraby 7626, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Söndraby 7626

Villa
Klippan, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

135+80 m²

7 rum

2 114 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Boarps backar 154, Klippan Stidsvig, Ängelholms kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Boarps backar 154

Villa
Klippan Stidsvig, Ängelholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

180+50 m²

6 rum

4 555 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr+27 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Skolgatan 5A, Åstorp, Åstorps kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Skolgatan 5A

Lägenhet
Åstorp, Åstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

71,5 m²

3 rum

5 440 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 625 000 kr±0 %

8 741 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Snälleröd 4732, Ljungbyhed, Klippans kommun
  • Såld 6 apr. 2026

Snälleröd 4732

Villa
Ljungbyhed, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

50 m²

3 rum

989 m²

Slutpris 730 000 kr+12 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Sandgatan 8, Klippan Centralt, Klippans kommun
  • Såld 11 mar. 2026

Sandgatan 8

Villa
Klippan Centralt, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

158+40 m²

4 rum

706 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 435 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Apoteksgatan 3, Centrum, Klippans kommun
  • Såld 26 feb. 2026

Apoteksgatan 3

Lägenhet
Centrum, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

62 m²

2 rum

5 306 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 675 000 kr-3 %

10 887 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Östra Solgatan 16B, Solslätt, Klippans kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Östra Solgatan 16B

Lägenhet
Solslätt, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

73 m²

3 rum

5 297 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 395 000 kr-20 %

5 411 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Storgatan 4C, Åstorp, Åstorps kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Storgatan 4C

Lägenhet
Åstorp, Åstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

68 m²

3 rum

5 926 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 505 000 kr+2 %

7 426 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Knutsgatan 10, Åstorp, Åstorps kommun
  • Såld 15 feb. 2026

Knutsgatan 10

Villa
Åstorp, Åstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

98+64 m²

4 rum

1 051 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 475 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Vårlöksgatan 2, Östra Ljungby, Klippans kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Vårlöksgatan 2

Villa
Östra Ljungby, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

104+66 m²

7 rum

753 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr-19 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Kristoffers väg 48, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 24 jan. 2026

Kristoffers väg 48

Villa
Klippan, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

157+22 m²

6 rum

770 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Torggatan 68, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 23 jan. 2026

Torggatan 68

Radhus
Klippan, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

125 m²

4 rum

180 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 280 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Klostervägen 10A, Centrum, Klippans kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Klostervägen 10A

Lägenhet
Centrum, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

39 m²

1 rum

3 359 kr/mån

Slutpris 290 000 kr-2 %

7 436 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Holgersväg 18, Kvidinge, Åstorps kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Holgersväg 18

Villa
Kvidinge, Åstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

89+25 m²

3 rum

1 003 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Häljalt Hövdingevägen 6, Perstorp, Perstorps kommun
  • Såld 10 dec. 2025

Häljalt Hövdingevägen 6

Villa
Perstorp, Perstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

139+70 m²

5 rum

1 380 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Åbygatan 10A, Klippan Centralt, Klippans kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Åbygatan 10A

Lägenhet
Klippan Centralt, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

56 m²

2 rum

2 636 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 360 000 kr-26 %

6 429 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Lycke 61, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Lycke 61

Fritidshus
Klippan, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

49 m²

3 rum

947 m²
  • Uteplats

Slutpris 785 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Nygatan 32, Åstorp, Åstorps kommun
  • Såld 16 nov. 2025

Nygatan 32

Villa
Åstorp, Åstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

104+39 m²

5 rum

1 069 m²

Slutpris 1 734 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Badvägen 7B, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 9 nov. 2025

Badvägen 7B

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

128 m²

6 rum

8 495 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 495 000 kr±0 %

3 867 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Trastvägen 61, Perstorp, Perstorps kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Trastvägen 61

Lägenhet
Perstorp, Perstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

126,5 m²

5 rum

4 616 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 000 000 kr+5 %

7 905 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Storgatan 25, Ljungbyhed, Klippans kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Storgatan 25

Villa
Ljungbyhed, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

128+49 m²

5 rum

1 400 m²
  • Uteplats

Slutpris 505 000 kr-22 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 okt. 2025

Hjortstigen 2

Villa
Ljungbyhed, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

96+96 m²

4 rum

1 127 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025

Lycke 62

Fritidshus
Lycke, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

50 m²

3 rum

950 m²
  • Uteplats

Slutpris 540 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Kungsleden 71, Klippan Stidsvig, Klippans kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Kungsleden 71

Tomt
Klippan Stidsvig, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

2 029 m²

Slutpris 400 000 kr-19 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Östra Solgatan 9

Villa
Klippan, Klippans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Klippan

83+75 m²

3 rum

1 050 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 110 000 kr+12 %
Svensk Fastighetsförmedling Klippan
Svensk Fastighetsförmedling Klippan