Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Visnums-Kil Hagtorp 1, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Visnums-Kil Hagtorp 1

Fritidshus
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

65 m²

2 rum

3 428 m²

Slutpris 550 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Bjurtjärn Frövetterstorp 29, Frövetterstorp, Storfors kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Bjurtjärn Frövetterstorp 29

Fritidshus
Frövetterstorp, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

56 m²

2 rum

1 973 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 225 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Kungsgatan 54A, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 18 nov. 2025

Kungsgatan 54A

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

55 m²

2 rum

3 751 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 250 000 kr-15 %

4 545 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Adress saknas

Tomt
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

1 474 m²

  • Nyproduktion

Slutpris 925 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Bjurtjärn Björkdungen, Storfors, Storfors kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Bjurtjärn Björkdungen

Villa
Storfors, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

127+24 m²

6 rum

2 944 m²

Slutpris 1 200 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Nyhamnsvägen 4D, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Nyhamnsvägen 4D

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

104,6 m²

5 rum

8 344 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 135 000 kr-2 %

20 411 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Rönnvägen 7, Storfors, Storfors kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Rönnvägen 7

Villa
Storfors, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

149 m²

5 rum

1 181 m²

Slutpris 850 000 kr-15 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Bäckvägen 33, Storfors, Storfors kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Bäckvägen 33

Villa
Storfors, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

100+60 m²

4 rum

1 522 m²
  • Uteplats

Slutpris 925 000 kr-16 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Käxsundet fritid 26, Käxsundet, Storfors kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Käxsundet fritid 26

Fritidshus
Käxsundet, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

53 m²

3 rum

2 351 m²
  • Uteplats

Slutpris 650 000 kr-28 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Båtsmansgatan 14, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Båtsmansgatan 14

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

120 m²

5 rum

6 400 kr/mån

Slutpris 2 425 000 kr-3 %

20 208 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Sandsjötorp Kullen 10, Storfors, Storfors kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Sandsjötorp Kullen 10

Villa
Storfors, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

82 m²

3 rum

1 436 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 300 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Nolbygatan 11, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Nolbygatan 11

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

31 m²

1 rum

2 492 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 96 400 kr-16 %

3 110 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Jernfeltsgatan 9, Björneborg, Kristinehamns kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Jernfeltsgatan 9

Lägenhet
Björneborg, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

60,5 m²

2 rum

4 430 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 45 000 kr±0 %

744 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Sörby Helgelund, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Sörby Helgelund

Gård/Skog
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
7,5 ha

Slutpris 4 600 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Spelmansgatan 57, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Spelmansgatan 57

Lägenhet
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

68 m²

3 rum

3 778 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 510 000 kr+3 %

7 500 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Ekmansgatan 3, Storfors, Storfors kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Ekmansgatan 3

Villa
Storfors, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

69+65 m²

1 302 m²

Slutpris 850 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Laxholmen 1, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Laxholmen 1

Fritidshus
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

40 m²

1 rum

Slutpris 425 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Sjöfallsvägen 102, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Sjöfallsvägen 102

Fritidshus
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

51 m²

2 rum

1 500 m²

Slutpris 600 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Notbindarvägen 2, Storfors, Storfors kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Notbindarvägen 2

Villa
Storfors, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

102+90 m²

4 rum

832 m²

Slutpris 485 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Grindvaktarvägen 8, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Grindvaktarvägen 8

Villa
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

120 m²

4 rum

1 762 m²

Slutpris 1 500 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Jernfeltsgatan 9, Björneborg, Kristinehamns kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Jernfeltsgatan 9

Lägenhet
Björneborg, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

35,5 m²

1 rum

2 941 kr/mån

Slutpris 35 000 kr±0 %

986 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Släbråten Öjevettern 1, Storfors, Storfors kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Släbråten Öjevettern 1

Villa
Storfors, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

28,3 m²

1 rum

1 555 m²

Slutpris 1 000 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Spelmansgatan 30, Centralt, Kristinehamns kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Spelmansgatan 30

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

68 m²

2 rum

5 011 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 600 000 kr+1 %

8 824 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Bergsjö 6, Kristinehamn, Kristinehamns kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Bergsjö 6

Villa
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

102+40 m²

4 rum

2 398 m²
  • Uteplats

Slutpris 590 000 kr+19 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Alkvettervägen 6, Karlskoga, Storfors kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Alkvettervägen 6

Villa
Karlskoga, Storfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

117 m²

4 rum

1 131 m²
  • Uteplats

Slutpris 800 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

Visar 26 - 50 av 62