Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Gävle

Svensk Fastighetsförmedling Gävle

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Byggmästargatan 17 B, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Byggmästargatan 17 B

Lägenhet
Gävle, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

44,5 m²

2 rum

2 774 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-8 %

25 843 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Kvarnvägen 59, Hille, Gävle kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Kvarnvägen 59

Villa
Hille, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

89 m²

3 rum

1 767 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 925 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Hillmansgatan 20, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Hillmansgatan 20

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

59,5 m²

2 rum

3 700 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 260 000 kr+7 %

21 176 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Igeltjärnsvägen 4, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Igeltjärnsvägen 4

Villa
Sätra, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

108+103 m²

5 rum

774 m²

Slutpris 2 350 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Norra Skeppargatan 3 B, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Norra Skeppargatan 3 B

Lägenhet
Gävle, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

94 m²

4 rum

4 679 kr/mån

Slutpris 1 925 000 kr-3 %

20 479 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Kopragränd 3

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

81 m²

3 rum

6 889 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

26 543 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Rösgatan 33 C, Strömsbro, Gävle kommun
  • Såld 12 aug. 2025

Rösgatan 33 C

Lägenhet
Strömsbro, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

57 m²

2 rum

4 152 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 260 000 kr+15 %

22 105 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Hantverkargatan 30, Centralt, Gävle kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Hantverkargatan 30

Lägenhet
Centralt, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

80 m²

3 rum

3 724 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 655 000 kr-8 %

20 688 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Lövens tä 20, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 7 aug. 2025

Lövens tä 20

Villa
Gävle, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

162+50 m²

6 rum

1 011 m²

Slutpris 4 000 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Hertevägen 3, Bergby, Gävle kommun
  • Såld 6 aug. 2025

Hertevägen 3

Villa
Bergby, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

129+41 m²

4 rum

1 049 m²

Slutpris 1 600 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Valbogatan 18A, Norr, Gävle kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Valbogatan 18A

Lägenhet
Norr, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

41 m²

2 rum

2 753 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 490 000 kr±0 %

36 341 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Södra Centralgatan 13 B, Söder, Gävle kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Södra Centralgatan 13 B

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

44 m²

1 rum

1 787 kr/mån

Slutpris 900 000 kr-9 %

20 455 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Trödjefjärdsvägen 59, Trödje, Gävle kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Trödjefjärdsvägen 59

Fritidshus
Trödje, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

52+6 m²

3 rum

1 343 m²
  • Uteplats

Slutpris 800 000 kr-20 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Brunnsgatan 63 A, Söder, Gävle kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Brunnsgatan 63 A

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

98,5 m²

4 rum

4 741 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 175 000 kr-7 %

22 081 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Brändströmsgatan 1A, Väster, Gävle kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Brändströmsgatan 1A

Lägenhet
Väster, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

22 m²

1 rum

2 165 kr/mån

Slutpris 700 000 kr-3 %

31 818 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Kaplansgatan 13, Centralt, Gävle kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Kaplansgatan 13

Lägenhet
Centralt, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

42 m²

1 rum

2 880 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

26 071 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Fältspatvägen 40, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 3 aug. 2025

Fältspatvägen 40

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

107 m²

4 rum

4 925 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 845 000 kr-3 %

17 243 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Viksjövägen 23, Bergby, Gävle kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Viksjövägen 23

Villa
Bergby, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

60+40 m²

4 rum

1 310 m²
  • Uteplats

Slutpris 875 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Waldenströmsgatan 9, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 30 jul. 2025

Waldenströmsgatan 9

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

64,5 m²

2 rum

4 848 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 995 000 kr-9 %

15 426 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jul. 2025

Fleminggatan 16 A

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

40,1 m²

2 rum

3 540 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr±0 %

21 197 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Rudsjöstrand 2, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 21 jul. 2025

Rudsjöstrand 2

Villa
Bomhus, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

148+75 m²

5 rum

2 215 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 925 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Fjärde Tvärgatan 49, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Fjärde Tvärgatan 49

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

59 m²

2 rum

3 712 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 255 000 kr+5 %

21 271 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Norra Köpmangatan 8 A, Centralt, Gävle kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Norra Köpmangatan 8 A

Lägenhet
Centralt, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

65 m²

2 rum

3 391 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 325 000 kr-2 %

20 385 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Topasvägen 15 L, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Topasvägen 15 L

Lägenhet
Bomhus, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

89,5 m²

4 rum

5 681 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-2 %

18 994 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Hultstigen 11, Engesberg, Gävle kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Hultstigen 11

Fritidshus
Engesberg, Gävle kommun
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

38 m²

1 rum

1 022 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-15 %
Svensk Fastighetsförmedling Gävle
Svensk Fastighetsförmedling Gävle

Visar 226 - 250 av 324