Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lindbladsvägen 7A, Skänninge, Mjölby kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Lindbladsvägen 7A

Lägenhet
Skänninge, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

60,5 m²

2 rum

3 355 kr/mån

Slutpris 540 000 kr-9 %

8 926 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svartåliden 8, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Svartåliden 8

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

21 m²

1 rum

1 747 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 250 000 kr-23 %

11 905 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Riddarängsvägen 23A, Mantorp, Mjölby kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Riddarängsvägen 23A

Radhus
Mantorp, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

80 m²

3 rum

356 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 675 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Hargsvägen 16A, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Hargsvägen 16A

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

55,5 m²

2 rum

4 548 kr/mån

Slutpris 800 000 kr-6 %

14 414 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Södra Strandvägen 22, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Södra Strandvägen 22

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

66 m²

2 rum

4 838 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-5 %

21 970 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Lilla Kvarnvägen 1, Mantorp, Mjölby kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Lilla Kvarnvägen 1

Villa
Mantorp, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

164+82 m²

5 rum

1 021 m²

Slutpris 2 500 000 kr-17 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Styra 404, Skänninge, Motala kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Styra 404

Villa
Skänninge, Motala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

100 m²

3 rum

1 855 m²

Slutpris 980 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Blåvik Sörtorpsvägen 2, Boxholm, Boxholms kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Blåvik Sörtorpsvägen 2

Fritidshus
Boxholm, Boxholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

53 m²

3 rum

2 062 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 175 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Riddarängsvägen 25B, Mantorp, Mjölby kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Riddarängsvägen 25B

Radhus
Mantorp, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

73 m²

2,5 rum

246 m²

Slutpris 1 400 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Grenadjärvägen 12, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Grenadjärvägen 12

Villa
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

116 m²

4 rum

607 m²

Slutpris 2 310 000 kr+7 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Folkungagatan 35C, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 27 jul. 2025

Folkungagatan 35C

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

81 m²

3 rum

5 029 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

16 049 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Stensäng Eklund 1, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 25 jul. 2025

Stensäng Eklund 1

Villa
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

53 m²

2 rum

3 185 m²

Slutpris 400 000 kr+33 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Blåvik Gammelvägen 12, Boxholm, Boxholms kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Blåvik Gammelvägen 12

Villa
Boxholm, Boxholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

49 m²

2 rum

2 517 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Kungsvägen 75, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 21 jul. 2025

Kungsvägen 75

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

83,5 m²

3 rum

5 685 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 995 000 kr±0 %

11 916 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Fylkinggatan 29, Ryttarhagen, Mjölby kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Fylkinggatan 29

Radhus
Ryttarhagen, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

137 m²

6 rum

531 m²

Slutpris 2 650 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Dackeplan 2A, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Dackeplan 2A

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

42,5 m²

1,5 rum

3 103 kr/mån

Slutpris 380 000 kr-7 %

8 941 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Gottlösa Ängsstugan 1, Mantorp, Mjölby kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Gottlösa Ängsstugan 1

Fritidshus
Mantorp, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

60 m²

4 rum

953 m²
  • Uteplats

Slutpris 580 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Norrby Oxelgård 2, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Norrby Oxelgård 2

Villa
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

147+141 m²

4 rum

2 237 m²

Slutpris 2 950 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Dalagatan 13, Boxholm, Boxholms kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Dalagatan 13

Villa
Boxholm, Boxholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

112+45 m²

5 rum

1 319 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 965 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Backsippestigen 6, Mantorp, Mjölby kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Backsippestigen 6

Villa
Mantorp, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

168 m²

5 rum

600 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 150 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Södra Strandvägen 32, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Södra Strandvägen 32

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

86 m²

3 rum

6 363 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-7 %

23 837 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Önnebo Tomtebo 1, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Önnebo Tomtebo 1

Villa
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

120+75 m²

6 rum

1 779 m²

Slutpris 850 000 kr-29 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Södra Strandvägen 22, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Södra Strandvägen 22

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

48 m²

1 rum

3 637 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

22 813 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Folkungagatan 31B, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Folkungagatan 31B

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

66 m²

2 rum

3 794 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr±0 %

16 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Åkerholmsvägen 7A, Hogstad, Mjölby kommun
  • Såld 24 maj. 2025

Åkerholmsvägen 7A

Lägenhet
Hogstad, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

88,5 m²

4 rum

5 900 kr/mån

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

18 079 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

Visar 26 - 50 av 52