Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Stationsgatan 16, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 11 maj. 2026

Stationsgatan 16

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

78 m²

3 rum

6 672 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 775 000 kr+12 %

9 936 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Västtunagatan 44A

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

24,8 m²

1 rum

2 194 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 245 000 kr+26 %

9 879 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Åsvägen 18

Villa
Lustigkulla, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

135+8 m²

3 rum

1 829 m²

Slutpris 1 520 000 kr+22 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Gjuterivägen 10, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Gjuterivägen 10

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

87 m²

3 rum

5 712 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr±0 %

19 540 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Stationsgatan 16, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 3 maj. 2026

Stationsgatan 16

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

78 m²

3 rum

6 672 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 825 000 kr+19 %

10 577 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Diktäppevägen 15

Villa
Fredhem, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

94+36 m²

4 rum

811 m²

Slutpris 1 400 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Snevringevägen 68

Lägenhet
Lövboås, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

37 m²

1 rum

3 394 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 190 000 kr-30 %

5 135 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Lövboåsvägen 14, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Lövboåsvägen 14

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

77 m²

3 rum

5 945 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 550 000 kr-8 %

7 143 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Norra Ängsvägen 9, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Norra Ängsvägen 9

Villa
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

78+84 m²

4 rum

785 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Snevringevägen 68, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 22 feb. 2026

Snevringevägen 68

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

58,5 m²

2 rum

5 118 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 395 000 kr±0 %

6 752 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Agnegatan 4

Villa
Vänsta, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

103+159 m²

5 rum

862 m²

Slutpris 2 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Backsippevägen 11, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 16 feb. 2026

Backsippevägen 11

Villa
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

94+37 m²

4 rum

858 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 875 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jan. 2026

Långgatan 18B

Radhus
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

116+3 m²

5 rum

432 m²

Slutpris 1 895 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Östtunagatan 5, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 15 jan. 2026

Östtunagatan 5

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

69 m²

2,5 rum

5 678 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 580 000 kr-3 %

8 406 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jan. 2026

Hammaräng 3

Fritidshus
Lantligt-Finntorpet, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

48+12 m²

2 rum

900 m²

Slutpris 330 000 kr-45 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 dec. 2025

Bäckvägen 4

Villa
Kyrkbyn, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

97+97 m²

4 rum

934 m²

Slutpris 1 650 000 kr-20 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Stationsgatan 16, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Stationsgatan 16

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

68 m²

2 rum

5 737 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 615 000 kr-5 %

9 044 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025

Lövboåsvägen 7

Lägenhet
Lövboås, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

79 m²

3 rum

6 162 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 670 000 kr±0 %

8 481 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 dec. 2025

Snevringevägen 68

Lägenhet
Barnängen, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

60 m²

2 rum

5 407 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 450 000 kr-5 %

7 500 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Eldsbodavägen 21A, Trollebo, Hallstahammars kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Eldsbodavägen 21A

Lägenhet
Trollebo, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

55 m²

2 rum

2 525 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 595 000 kr±0 %

10 818 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Trädgårdsgatan 15A, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Trädgårdsgatan 15A

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

99,5 m²

4 rum

6 767 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr-19 %

6 030 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Södra Strandvägen 5d, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 8 nov. 2025

Södra Strandvägen 5d

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

104,5 m²

3 rum

7 644 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 495 000 kr-38 %

4 737 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Snevringevägen 64, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Snevringevägen 64

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

28 m²

1 rum

2 573 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 130 000 kr-28 %

4 643 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Snevringevägen 68, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Snevringevägen 68

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

45 m²

2 rum

3 586 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 240 000 kr-4 %

5 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Stationsgatan 8a, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 25 okt. 2025

Stationsgatan 8a

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

36,5 m²

1 rum

3 044 kr/mån

Slutpris 310 000 kr-9 %

8 493 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

Visar 1 - 25 av 57