Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Släggvägen 12, Munsö Ekeby, Ekerö kommun
  • Såld 19 jun. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Släggvägen 12

Villa
Munsö Ekeby, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

75 m²

3 rum

1 984 m²

Slutpris 4 310 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Domherrevägen 6, Ekerö Älvnäs, Ekerö kommun
  • Såld 18 jun. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Domherrevägen 6

Villa
Ekerö Älvnäs, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

95+95 m²

5 rum

1 549 m²

Slutpris 6 295 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Björksäter 8, Färentuna, Ekerö kommun
  • Såld 18 jun. 2025
profilfoto på mäklare
MikaelaHolm

Björksäter 8

Villa
Färentuna, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

195+69 m²

6 rum

4 038 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 250 000 kr+23 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Släggvägen 22, Munsö, Ekerö kommun
  • Såld 16 jun. 2025
profilfoto på mäklare
SophiaÅkerman

Släggvägen 22

Villa
Munsö, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

90+35 m²

4 rum

2 046 m²

Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Björkuddsvägen 26B, Ekerö Björkudden, Ekerö kommun
  • Såld 13 jun. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Björkuddsvägen 26B

Radhus
Ekerö Björkudden, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

64,8 m²

2 rum

3 537 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 550 000 kr+2 %

54 784 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Karlsbergsvägen 3, Färingsö Färentuna, Ekerö kommun
  • Såld 9 jun. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Karlsbergsvägen 3

Gård/Skog
Färingsö Färentuna, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

104 m²

6 rum

3,1 ha

Slutpris 8 050 000 kr+7 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Rönngården 13, Färingsö Färentuna, Ekerö kommun
  • Såld 9 jun. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Rönngården 13

Villa
Färingsö Färentuna, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

152 m²

4 rum

2 209 m²

Slutpris 6 995 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Vallviksvägen 24, Stenhamra, Ekerö kommun
  • Såld 9 jun. 2025
profilfoto på mäklare
MikaelaHolm

Vallviksvägen 24

Lägenhet
Stenhamra, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

48 m²

2 rum

3 343 kr/mån

Slutpris 2 580 000 kr-4 %

53 750 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Björkuddsvägen 12A, Ekerö Björkudden, Ekerö kommun
  • Såld 5 jun. 2025
profilfoto på mäklare
MikaelaHolm

Björkuddsvägen 12A

Radhus
Ekerö Björkudden, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

78,3 m²

3 rum

4 119 kr/mån

Slutpris 3 550 000 kr+1 %

45 338 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Glimmergränd 7, Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun
  • Såld 30 maj. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Glimmergränd 7

Lägenhet
Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

1 rum

2 639 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Pråmvägen 4C, Ekerö Centrum, Ekerö kommun
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Pråmvägen 4C

Lägenhet
Ekerö Centrum, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

76,5 m²

2 rum

5 960 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 150 000 kr±0 %

41 176 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Skogsbrynsvägen 38, Svartsjö, Ekerö kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JennyNäslund

Skogsbrynsvägen 38

Villa
Svartsjö, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

70 m²

3 rum

2 516 m²

Slutpris 4 095 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Utholmsvägen 31, Munsö, Ekerö kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SophiaÅkerman

Utholmsvägen 31

Villa
Munsö, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

121 m²

4 rum

2 976 m²

Slutpris 2 600 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Korslötsvägen 5, Färingsö Korslöt, Ekerö kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Korslötsvägen 5

Radhus
Färingsö Korslöt, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

77 m²

3 rum

4 460 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-4 %

33 766 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Oxbergsvägen 12A, Ekerö Närlunda, Ekerö kommun
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SophiaÅkerman

Oxbergsvägen 12A

Villa
Ekerö Närlunda, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

220+51 m²

7 rum

1 542 m²

Slutpris 9 450 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Hampvägen 24, Ekerö Väsby, Ekerö kommun
  • Såld 20 maj. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Hampvägen 24

Radhus
Ekerö Väsby, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

125 m²

5 rum

165 m²

Slutpris 5 010 000 kr+15 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Söderströms väg 421, Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun
  • Såld 19 maj. 2025
profilfoto på mäklare
LinnLagerqvist

Söderströms väg 421

Radhus
Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

102 m²

4 rum

7 517 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 895 000 kr±0 %

28 382 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Lägervägen 3, Färingsö Ricksättra, Ekerö kommun
  • Såld 17 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SophiaÅkerman

Lägervägen 3

Fritidshus
Färingsö Ricksättra, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

45+5 m²

3 rum

2 124 m²

Slutpris 2 730 000 kr+28 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Tappströmsvägen 66, Ekerö Närlunda, Ekerö kommun
  • Såld 17 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JennyNäslund

Tappströmsvägen 66

Radhus
Ekerö Närlunda, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

123+31 m²

5 rum

178 m²

Slutpris 6 330 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Prästnibblevägen 11, Svartsjö, Ekerö kommun
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JennyNäslund

Prästnibblevägen 11

Villa
Svartsjö, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

53 m²

2 rum

1 575 m²

Slutpris 3 400 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Lundabergsvägen 28, Färingsö Lundaberget, Ekerö kommun
  • Såld 4 maj. 2025
profilfoto på mäklare
MikaelaHolm

Lundabergsvägen 28

Tomt
Färingsö Lundaberget, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

1 565 m²

Slutpris 1 000 000 kr-31 %
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

Visar 76 - 96 av 96