Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
6 rum villa på Nordbergagränd 11 Väderstad, Mjölby kommun - bild 1
6 rum villa på Nordbergagränd 11 Väderstad, Mjölby kommun - bild 2
6 rum villa på Nordbergagränd 11 Väderstad, Mjölby kommun - bild 3

Nordbergagränd 11

Villa
Väderstad, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
2 800 000 kr
168 m²
6 rum
827 m² tomt
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
3 rum lägenhet på Kungsvägen 80B Mjölby, Mjölby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kungsvägen 80B Mjölby, Mjölby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kungsvägen 80B Mjölby, Mjölby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kungsvägen 80B Mjölby, Mjölby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kungsvägen 80B Mjölby, Mjölby kommun - bild 5

Kungsvägen 80B

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
2 175 000 kr
86,6 m²
3 rum
vån 2/2
4 722 kr/mån
25 115 kr/m²

Välkommen till Brf Lärdomsljuset – modernt boende med centralt läge på Kungsvägen! Med ett utmärkt läge på populära Kungsvägen erbjuds nu Brf Lärdomsljuset fram – tre stilfulla punkthus i två våningar med totalt tolv bostadsrätter om tre rum och kök. Här erbjuds ett riktigt fint tillfälle att förvärva ett nytt hem i toppskick, med genomtänkta planlösningar, generöst ljusinsläpp från tre…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
6 rum villa på Borggatan 20 Skänninge, Mjölby kommun - bild 1
6 rum villa på Borggatan 20 Skänninge, Mjölby kommun - bild 2
6 rum villa på Borggatan 20 Skänninge, Mjölby kommun - bild 3
6 rum villa på Borggatan 20 Skänninge, Mjölby kommun - bild 4
6 rum villa på Borggatan 20 Skänninge, Mjölby kommun - bild 5

Borggatan 20

Villa
Skänninge, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
1 995 000 kr
122 + 73 m²
6 rum
699 m² tomt

I denna anrika ort med vackert läge på den östgötska slätten finns här ett tillfälle till en generös och familjär villa. Här bor man med ett riktigt bra läge i detta gemytliga samhälle där både skola och förskola ligger på bekvämt gångavstånd och likaså den charmerande stadskärnan. Skänninge har en lång historia vilket bevarats väl med kullerstensgator och äldre byggnader där den ståtliga…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
5 rum kedjehus på Brynjegatan 4 Mjölby, Mjölby kommun - bild 1
5 rum kedjehus på Brynjegatan 4 Mjölby, Mjölby kommun - bild 2
5 rum kedjehus på Brynjegatan 4 Mjölby, Mjölby kommun - bild 3
5 rum kedjehus på Brynjegatan 4 Mjölby, Mjölby kommun - bild 4
5 rum kedjehus på Brynjegatan 4 Mjölby, Mjölby kommun - bild 5

Brynjegatan 4

Radhus
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
3 195 000 kr
117 m²
5 rum

HUS 21 ÄR SÅLD MEN HUS 22 OCH 23 FINNS FORTFARANDE TILLGÄNGLIGA! Ta chansen att bygga ett nytt hus i Mantorp! Du kan välja mellan två storlekar: den större på 130,5 kvm eller en något mindre på 117 kvm. Välkommen till en attraktiv och familjevänlig plats, i det idylliska Mantorp. Här bor du med närhet till både pendeltåg och goda kommunikationsmöjligheter till bland annat Linköping. Området…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Mantorp, Mjölby kommun
Tor 14 maj kl 10:00

Hästskovägen 21

Villa
Mantorp, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
4 350 000 kr
120 + 55 m²
5 rum
1 085 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Mjölby, Mjölby kommun

Kungsvägen 82A

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
1 050 000 kr
69,5 m²
3 rum
vån 2/3
4 573 kr/mån
15 108 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Mjölby, Mjölby kommun
Sön 17 maj kl 17:00

Föreningsgatan 17

Villa
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
4 595 000 kr
263 + 115 m²
1 228 m² tomt
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
5 rum villa på Mårtensgatan 11 Mjölby, Mjölby kommun - bild 1
5 rum villa på Mårtensgatan 11 Mjölby, Mjölby kommun - bild 2
5 rum villa på Mårtensgatan 11 Mjölby, Mjölby kommun - bild 3
5 rum villa på Mårtensgatan 11 Mjölby, Mjölby kommun - bild 4
5 rum villa på Mårtensgatan 11 Mjölby, Mjölby kommun - bild 5

Mårtensgatan 11

Villa
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
3 350 000 kr
149 + 73 m²
5 rum
866 m² tomt

Välkommen till Mårtensgatan 11 i Mjölby! Denna fantastiska fastighet har allt du behöver. Välskött i två plan och ett centralt läge är detta verkligen ett hem att bli förälskad i. När du kliver in på Mårtensgatan 11 möts du av en omedelbar känsla av välkomnande. Entréplanet erbjuder en välplanerad layout med ett rymligt vardagsrum i fil, perfekt för att umgås och koppla av. Det ljusa och…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Mjölby, Mjölby kommun

Industrigatan 11

Lägenhet
Mjölby, Mjölby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
450 000 kr
26 m²
1 rum
vån 5/9
2 352 kr/mån
17 308 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

Visar alla 9