Om mig
Jag har en gedigen erfarenhet med närmare 2000 försäljningar och över 20 år som fastighetsmäklare bakom mig. Varje bostad, uppdrag och säljare är unika vilket gör jobbet väldigt omväxlande och inspirerande, år efter år. Jag brinner för varje försäljning och vet att den bästa vägen till nya, samt återkommande, uppdragsgivare är nöjda kunder. Tydlig kommunikation, hög servicenivå, tillgänglighet, ansvarskänsla och att hålla det man lovar är viktiga grundpelare för min del.
Mäklarens försäljningar
Tegelviksgatan 59, 2 tr
Södermalm, Stockholms kommun
5 950 000 kr
71 m²
2 rum
6 422 kr/mån
83 803 kr/m²
Välkommen till denna fantastiskt ljusa och rymliga hörnlägenhet med härligt läge invid vattnet i Hammarby sjö. Stor balkong i bästa sydvästläge och fin utsikt över vattnet samt längs gatans charmiga kulturhus med Globen i bakgrunden. Här bor man bekvämt och högt upp tack vare husets läge i suterräng. Stor hiss med utan några trappsteg vid passage in och ut i huset. Lägenheten har en hall i…
Premium
Balkong
Hiss
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Visar alla 1