- Sök mäklare
- Strand Fastighetsförmedling AB
- Cecilia Lagborn
Om mig
Efter över 16 år i hotellbranschen har jag fått med mig något ovärderligt – känslan för människor och service på riktigt. Jag är van vid att arbeta hårt, i ett högt tempo och alltid med målet att skapa en upplevelse som överträffar förväntningarna. Det är precis den inställningen jag tar med mig in i mäklaryrket.
Sedan fyra år tillbaka hjälper jag människor att hitta hem – bokstavligen. Jag vet att varje affär är unik, och att tillgänglighet och engagemang gör hela skillnaden.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Carl Bondes väg 21
Sunnerby, Nynäshamns kommun
137+132 m²
6 rum
Slutpris 4 500 000 kr±0 %
Strand Fastighetsförmedling AB

Aktervägen 35
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
102 m²
4 rum
Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Strand Fastighetsförmedling AB

Höjdkroken 23
Muskö, Haninge kommun
70 m²
3 rum
Slutpris 2 750 000 kr+10 %
Strand Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Lyngsta 3:7
Ösmo, Nynäshamns kommun
8,3 ha
Slutpris 1 400 000 kr-6 %
Strand Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Centralgatan 26D
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
50,5 m²
2 rum
Slutpris 995 000 kr±0 %
19 703 kr/m²
Strand Fastighetsförmedling AB
Visar alla 5