Hoppa till huvudinnehåll
Stockholm & Co Fastighetsförmedling AB

Stockholm & Co Fastighetsförmedling AB

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
1,5 rum lägenhet på Karlaplan 21A, 5 tr Östermalm, Stockholms kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Karlaplan 21A, 5 tr Östermalm, Stockholms kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Karlaplan 21A, 5 tr Östermalm, Stockholms kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Karlaplan 21A, 5 tr Östermalm, Stockholms kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Karlaplan 21A, 5 tr Östermalm, Stockholms kommun - bild 5

Karlaplan 21A, 5 tr

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Stockholm & Co Fastighetsförmedling AB
5 250 000 kr
41 m²
1,5 rum
vån 5/6
2 535 kr/mån
128 049 kr/m²

Varmt välkommen att kontakta fastighetsmäklare Nitasha Chander (+46701424194) för bokning av visningstid. Magisk högt belägen helt insynsskyddad 1,5:a när den är som bäst med ett mycket attraktivt läge. Lägenheten har smakfulla materialval med nyrenoverat kök och badrum. En genomgående trivsam energi och en fin röd tråd som ger en skön harmoni. Allt i toppskick. Välmående äkta skuldfri Brf som…

Premium
Hiss
Stockholm & Co Fastighetsförmedling AB
Stockholm & Co Fastighetsförmedling AB
4 rum villa på Solfältsvägen 15 Åkersberga/Dyvik, Österåkers kommun - bild 1
4 rum villa på Solfältsvägen 15 Åkersberga/Dyvik, Österåkers kommun - bild 2
4 rum villa på Solfältsvägen 15 Åkersberga/Dyvik, Österåkers kommun - bild 3
4 rum villa på Solfältsvägen 15 Åkersberga/Dyvik, Österåkers kommun - bild 4
4 rum villa på Solfältsvägen 15 Åkersberga/Dyvik, Österåkers kommun - bild 5
Idag

Solfältsvägen 15

Villa
Åkersberga/Dyvik, Österåkers kommun
Stockholm & Co Fastighetsförmedling AB
14 950 000 kr
130 m²
4 rum
4 395 m² tomt

Varmt välkommen att kontakta fastighetsmäklare Nitasha Chander (+46701424194) för vidare information samt BOKNING av privat visningstid. *MAGISK FASTIGHET anno 1911 som efter 3 generationers ägo nu för första gången saluförs. *SAGOLIK SJÖTOMT om 4395 kvm, varav 675 kvm vatten. Fiskerätt. Vacker kuperad tomt med härliga gräsytor, fruktträd och bärbuskar samt vackra planteringar. …

Premium
Stockholm & Co Fastighetsförmedling AB
Stockholm & Co Fastighetsförmedling AB
5 rum villa på Söderbacksvägen 55 Munsö, Ekerö kommun - bild 1