Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Johanna Samuelsson

Johanna Samuelsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Linnévägen 3, Diö, Älmhults kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Linnévägen 3

Villa
Diö, Älmhults kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

168+52 m²

7 rum

1 667 m²

Slutpris 1 300 000 kr-18 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB
Kantarellvägen 2, Diö, Älmhults kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Kantarellvägen 2

Villa
Diö, Älmhults kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

130+41 m²

5 rum

828 m²

Slutpris 1 200 000 kr-33 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB
Solhemsvägen 12, Loshult, Osby kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Solhemsvägen 12

Villa
Loshult, Osby kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

140+140 m²

6 rum

8 963 m²

Slutpris 3 400 000 kr-15 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB
Baldersgatan 7, Lönsboda, Osby kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Baldersgatan 7

Villa
Lönsboda, Osby kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

103+135 m²

5 rum

944 m²

Slutpris 675 000 kr-10 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB
Vekavägen 37, Delary, Älmhults kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Vekavägen 37

Lägenhet
Delary, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå

79,3 m²

3 rum

3 604 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 645 000 kr-7 %

8 134 kr/m²

Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Byggnad å Örsjön Brännhult 10, Hallaryd, Älmhults kommun
  • Såld 20 jun. 2025

Byggnad å Örsjön Brännhult 10

Fritidshus
Hallaryd, Älmhults kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

53 m²

4 rum

1 000 m²

Slutpris 770 000 kr-9 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB
Kvarnatorp 925, Lönsboda, Osby kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Kvarnatorp 925

Gård/Skog
Lönsboda, Osby kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

72+72 m²

3 rum

12 ha

Slutpris 2 400 000 kr-6 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB
Vinbärsvägen 11 F, Paradiset, Älmhults kommun
  • Såld 2 jun. 2025

Vinbärsvägen 11 F

Lägenhet
Paradiset, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå

63 m²

2 rum

4 667 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr-16 %

15 873 kr/m²

Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Sjöastabygd 64, Älmhult, Älmhults kommun
  • Såld 29 maj. 2025

Sjöastabygd 64

Fritidshus
Älmhult, Älmhults kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

79 m²

3 rum

2 028 m²

Slutpris 1 300 000 kr+31 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB
Åbuen 2468, Åbuen, Hässleholms kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Åbuen 2468

Villa
Åbuen, Hässleholms kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

85 m²

6 rum

4 054 m²

Slutpris 1 480 000 kr-13 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB
Östra Gränsgatan 32, Lönsboda, Osby kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Östra Gränsgatan 32

Villa
Lönsboda, Osby kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

118+45 m²

4 rum

1 054 m²

Slutpris 550 000 kr-21 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB
Oxtorgsgatan 10B, Centrum, Älmhults kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Oxtorgsgatan 10B

Lägenhet
Centrum, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå

40 m²

1 rum

2 705 kr/mån

Slutpris 390 000 kr-38 %

9 750 kr/m²

Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Körsveka 42, Knäred, Laholms kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Körsveka 42

Villa
Knäred, Laholms kommun
Smålands Fastighetsbyrå AB

89 m²

6 rum

1 530 m²

Slutpris 1 350 000 kr-10 %
Smålands Fastighetsbyrå AB
Smålands Fastighetsbyrå AB

Visar 51 - 63 av 63