Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Söderhamns Fastighetsförmedling

Söderhamns Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Nyhedsvägen 20, Sandarne, Söderhamns kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Nyhedsvägen 20

Villa
Sandarne, Söderhamns kommun

98+27 m²

4 rum

2 468 m²

Slutpris 425 000 kr-11 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Stamvägen 190, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Stamvägen 190

Radhus
Söderhamn, Söderhamns kommun

70 m²

2 rum

4 546 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 925 000 kr+3 %

13 214 kr/m²

Söderhamns Fastighetsförmedling
Stubbvägen 20, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Stubbvägen 20

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

138+90 m²

5 rum

841 m²

Slutpris 1 500 000 kr+3 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Maråkers bruk 732, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Maråkers bruk 732

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

90+60 m²

4 rum

2 630 m²

Slutpris 900 000 kr-10 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Grundviksvägen 67, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Grundviksvägen 67

Radhus
Söderhamn, Söderhamns kommun

120 m²

5 rum

205 m²

Slutpris 1 300 000 kr-4 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Masugnsvägen 6, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 23 mar. 2026

Masugnsvägen 6

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

328 m²

10 rum

3 641 m²

Slutpris 1 575 000 kr-13 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Malmvägen 4

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

202 m²

5 rum

824 m²

Slutpris 760 000 kr-20 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Gräsuddsvägen 13, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 2 feb. 2026

Gräsuddsvägen 13

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun

178+67 m²

7 rum

792 m²

Slutpris 2 112 000 kr-12 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Kvistvägen 9, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Kvistvägen 9

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

84+6 m²

4 rum

1 025 m²

Slutpris 585 000 kr-10 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Dammvägen 2B, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Dammvägen 2B

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

94+65 m²

5 rum

962 m²

Slutpris 650 000 kr±0 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Skatön 281, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Skatön 281

Fritidshus
Söderhamn, Söderhamns kommun

30 m²

3 rum

1 030 m²

Slutpris 880 000 kr-26 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Milvägen 6, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Milvägen 6

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

108+135 m²

6 rum

780 m²

Slutpris 750 000 kr-12 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Abraham bäckgatan 13B, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Abraham bäckgatan 13B

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun

33,5 m²

1 rum

3 963 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 250 000 kr-7 %

7 463 kr/m²

Söderhamns Fastighetsförmedling
Oxtorgsgatan 9B, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Oxtorgsgatan 9B

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun

62,2 m²

2 rum

3 330 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 380 000 kr-23 %

6 109 kr/m²

Söderhamns Fastighetsförmedling
Hasselstigen 48, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Hasselstigen 48

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun

100 m²

4 rum

5 748 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 930 000 kr+1 %

9 300 kr/m²

Söderhamns Fastighetsförmedling
Lötvägen 7D, Norrala, Söderhamns kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Lötvägen 7D

Lägenhet
Norrala, Söderhamns kommun

74,3 m²

3 rum

5 047 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 400 000 kr-38 %

5 384 kr/m²

Söderhamns Fastighetsförmedling
Asta 702 och 706, Söderala, Söderhamns kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Asta 702 och 706

Villa
Söderala, Söderhamns kommun

173+20 m²

5 rum

6 335 m²

Slutpris 1 650 000 kr-13 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Trädgårdsgatan 9B, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Trädgårdsgatan 9B

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun

53,5 m²

2 rum

4 478 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 370 000 kr-22 %

6 916 kr/m²

Söderhamns Fastighetsförmedling
Porsvägen 5, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Porsvägen 5

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun

146+56 m²

7 rum

794 m²

Slutpris 1 600 000 kr-7 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Froms väg 11, Bergvik, Söderhamns kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Froms väg 11

Villa
Bergvik, Söderhamns kommun

150+80 m²

7 rum

1 362 m²

Slutpris 1 120 000 kr-7 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Alavägen 10B, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Alavägen 10B

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun

200 m²

7 rum

2 278 m²

Slutpris 550 000 kr±0 %
Söderhamns Fastighetsförmedling
Smålandsvägen 11, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Smålandsvägen 11

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun

105+59 m²

7 rum

859 m²

Slutpris 1 560 000 kr-3 %
Söderhamns Fastighetsförmedling

Visar alla 22